Публікації

12 УЧНІВ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ ОТРИМАЮТЬ СТИПЕНДІЮ ГОЛОВИ РДА

12 УЧНІВ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ ОТРИМАЮТЬ СТИПЕНДІЮ ГОЛОВИ РДА

На цьому тижні конкурсна комісія розглянула документи претендентів на стипендію голови РДА. З 19 претендентив, стипендії отримають 12 учнів Лиманського району. Стипендії призначено у декількох номінаціях.

За реалізацію набутих знань та науково-дослідницьку діяльність - учням Крижанівського НВК: Катерині Маркевич, Давиду Грещенку, Олександру Барабашу.

У номінації «Мистецька діяльність» - вихованцям Лиманської дитячої музичної школи: Вероніці Антиповій, Анні Потісі, Ніколь Цуркан.

У номінації «Народна творчість»: Євгенії Сиротюк (Доброславський НВК), Ользі Громовій (Визирська ЗОШ), Олександру Трещову (Фонтанський НВК).

У номінації «Спортивні досягнення»: Дмитру Жовтобруху (Доброславський НВК), Яні Жураківській (Крижанівський НВК), Владиславу Дуброву (Доброславська ДЮСШ).

Кожен з переможців буде щомісяця до кінця 2019 року отримуватиме 500 грн.

Нагадаємо, що в цьому році стипендія голови РДА вручатиметься вперше. З першого по 31 січня комісія приймала документи від освітніх установ району. Комісія розглядала досягнення претендентів за 2018 рік, якщо переможці знову проявить себе в 2019 році, вони знову зможуть претендувати на стипендію.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!