Публікації

1500 МЕТРІВ НОВИХ ДОРІЖОК: “РІВ’ЄРА ДЕВЕЛОПМЕНТ” БУДУЄ БЕЗПЕЧНІ ПІШОХІДНІ СПУСКИ ДО МОРЯ

1500 МЕТРІВ НОВИХ ДОРІЖОК:  “РІВ’ЄРА ДЕВЕЛОПМЕНТ” БУДУЄ БЕЗПЕЧНІ ПІШОХІДНІ СПУСКИ ДО МОРЯ

Незабаром у селі Фонтанка можна буде безпечно спускатися на берег моря.

Зазвичай жителі Фонтанки ходять до моря пішки. Утім аби добратися до зони відпочинку, їм часто доводиться долати небезпечний спуск, який до сьогодні не був облаштований пішохідними доріжками. Розв’язати цю проблему взялися в компанії «Рів’єра Девелопмент»: пішохідні доріжки вже будують від Лісового до Фонтанського спуску.

Наразі роботи вже на фінішній прямій.  Наноситься асфальтове покриття – 1510 кв.м, облаштовують бордюри, а згодом мають нанести розмітку для безпеки пішоходів та водіїв.

Нагадаємо, що минулого року на цьому ж спуску заасфальтували дорогу для автомобілів, у планах на наступний рік – установити тут вуличне освітлення.

Місцеві жителі дуже зраділи такій новині й почали висловлювати свої думки з цього приводу в соціальних мережах.

«Мрії збуваються. Це дуже добра та радісна новина. Ви тільки про з’їзди не забудьте, будь ласка», – пише місцева жителька Олена.

«Сказали “слово”, а зробили “діло”, молодці!» – підсумував Євген.

Зазначимо, що ремонт проводять за кошти «Рів’єра Девелопмент», адже спуск до моря частково знаходиться на території приватної власності ЖК «Чорноморська Рів’єра». Інша ж частина спуску, яка поки залишається занедбаною, знаходиться в комунальній власності Фонтанської сільської ради.


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!