Публікації

2019 – РІК СПОРТУ ДЛЯ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ

2019 – РІК СПОРТУ ДЛЯ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ

Цього  року опорні школи району, а також школи, що мають значні досягнення в освіті та спорті, отримають спортивні майданчики. Про це повідомив голова райдержадміністрації Василь Приймак.

Доброславський, Курісовський та Першотравневий навчальні заклади отримають сучасні міні-футбольні поля зі штучним покриттям. У Доброславі та Курісовому будівництво майданчиків на завершальній стадії, днями розпочато роботи в Першотравневому. Наступні на черзі – Кремидівська та Сербківська школи.

Спортивні майданчики в районі будуються в рамках державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України», головною умовою яких є співфінансування з місцевих бюджетів.

Голова райадміністрації підкреслив, що при виборі шкіл насамперед орієнтуються на досягнення учнів. Так була обрана Сербківська школа, яка стала першою в районі та увійшла у 20-ку кращих шкіл області за результатами ЗНО (ураховуючи й міські школи). Кремидівська школа отримає міні-футбольне поле, оскільки місцева команда є переможцем районних змагань із футболу.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!