На сьогоднішньому брифінгу очільник Міністерства охорони здоров’я України Максим Степанов оголосив про початок другого етапу послаблення кар

"> 23 ТРАВНЯ ВІДКРИЮТЬ САДКИ, НЕПРОДОВОЛЬЧІ РИНКИ ТА ЗАПУСТЯТЬ ТРАНСПОРТ - Лиманські факти На сьогоднішньому брифінгу очільник Міністерства охорони здоров’я України Максим Степанов оголосив про початок другого етапу послаблення кар

" />
Публікації

23 ТРАВНЯ ВІДКРИЮТЬ САДКИ, НЕПРОДОВОЛЬЧІ РИНКИ ТА ЗАПУСТЯТЬ ТРАНСПОРТ

23 ТРАВНЯ ВІДКРИЮТЬ САДКИ, НЕПРОДОВОЛЬЧІ РИНКИ ТА ЗАПУСТЯТЬ ТРАНСПОРТ

На сьогоднішньому брифінгу очільник Міністерства охорони здоров’я України Максим Степанов оголосив про початок другого етапу послаблення карантину. Відповідно до нього, з 22 травня уряд дозволить:

-          відкриття дитсадків;

-          роботу громадського транспорту;

-          проведення ЗНО;

-          проведення спортивних змагань без глядачів;

-          відкриття готелів, крім костелів, і без функціонування ресторанів та спортмайданчиків.

Зокрема, за планом Міністерства інфраструктури, з 22 травня почнуть здійснювати міські автоперевезення, крім маршрутних таксі, та приміські перевезення у межах одного району. Громадський транспорт в Одеській області запрацює з 23 травня.

Крім того, сьогодні Володимир Зеленський заявив, що необхідно відкрити й непродовольчі ринки, під час наради з представниками Кабінету міністрів та головних державних відомств, відповідальних за заходи із запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

«Якщо працюють магазини непродовольчих товарів, то треба відкрити й ринки. На таких самих умовах, що й продовольчі: з усіма заходами безпеки для людей, щоб мінімізувати ризики зараження», – зазначив президент.


Зазначимо, що всі ці заходи можливі тільки при дотриманні протиепідемічних заходів: маскового режиму, соціальної дистанції, дезінфекції антисептиками рук.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!