Публікації

АВТОСТАНЦІЯ В ЮЖНОМУ ЗАКРИВАЄТЬСЯ НА ЧАС КАРАНТИНУ

АВТОСТАНЦІЯ В ЮЖНОМУ ЗАКРИВАЄТЬСЯ НА ЧАС КАРАНТИНУ

Згідно наказу Управляння транспортно-комунікаційної інфраструктури, який підписали сьогодні в Одеській олбдержадміністрації з 12 години 18 березня і по 3 квітня зупиняться регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньо обласному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями). Власникам автостанцій забороняється заїзд на територію автостанцій автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів у приміському, міжміському внутрішньо обласному сполученні та реалізацію автостанціями квитків автомобільним перевізникам, які виконують такі перевезення.

Диспетчери автостанції в місті Южному підтвердили нам, що з 18 березня автостанція припиняє свою роботу.

Скасовано всі перевезення, на всі напрямки. Автобуси на дачні масиви Кошар та маршрут №68 не будуть виходити на лінію. Такі обмеження будуть діяти до 3 квітня.

«Згідно наказу Президента, з завтрашнього дня (18.03.20) автостанція в місті Южному закривається і автобусне сполучення повністю припиняється до спеціального розпорядження. Будь ласка, без паніки. Про всі зміни постараємося повідомляти заздалегідь», - повідомила адміністрація автостанції в вайбер групі.

«Сьогодні ми ще працюємо в звичайному режимі, а з завтрашнього дня автостанція закривається», - додала диспетчер автостанції.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!