Публікації

БЕЗКОШТОВНІ ПУНКТИ ЛАБОРАТОРНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ У ЛИМАНСЬКОМУ РАЙОНІ ПРАЦЮВАТИМУТЬ ІЗ ЛЮТОГО

БЕЗКОШТОВНІ ПУНКТИ ЛАБОРАТОРНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ У  ЛИМАНСЬКОМУ РАЙОНІ ПРАЦЮВАТИМУТЬ  ІЗ ЛЮТОГО

Відкриття пунктів безкоштовних лабораторних досліджень у Лиманському районі  заплановано на лютий  цього року. Забір крові  буде проводитися з 8 до 10 години ранку при амбулаторіях таких сіл та селищ: Крижанівка, Нові Біляри, Визирка, Сичавка, Сербка, Ониськове, Першотравневе, Кремидівка, Олександрівка, Курісово, Чорноморське. Така лабораторія на сьогодні вже функціонує в амбулаторії села Фонтанка. Далі аналізи перевозитимуть на спеціальному транспорті за допомогою сумок-холодильників в амбулаторію села Визирка, де наявні гемоаналізатор і сечовий аналізатор.

«Ми сподіваємося, що вже в лютому в усіх цих селах і селищах надаватимуться гарантовані безкоштовні лабораторні дослідження на первинній ланці надання медичних послуг. Наразі ми чекаємо від постачальників пробірки, колби та інший необхідний для відкриття пункту інвентар», – розповіла головний лікар районного Центру первинної медико-санітарної допомоги  Еліна Концева.

Уже закуплено гемоаналізатори, сечові аналізатори, швидкі тести на ВІЛ та глюкометри для проведення гарантованих видів дослідження. Перелік доступних досліджень: загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою, загальний аналіз сечі, глюкоза крові, загальний холестерин,  вимірювання артеріального тиску, електрокардіограма, вимірювання ваги, зросту, окружності талії, швидкі тести на вагітність, тропоніни, ВІЛ, вірусні гепатити.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!