Публікації

БОКСЕРИ Й ТХЕКВОНДИСТИ РУЛЯТЬ: СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ ЛИМАНЩИНИ У ВЕРЕСНІ

БОКСЕРИ Й ТХЕКВОНДИСТИ РУЛЯТЬ: СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ ЛИМАНЩИНИ У ВЕРЕСНІ

Перший місяць осені приніс юним спортсменам Лиманського району чимало медалей і перемог.  Успішно виступили на Чемпіонаті Одеської області з боксу вихованці Доброславської дитячо-юнацької спортивної школи. Зі змагання 34 маленьких спортсмени привезли додому 23 медалі: чотири золоті, сім срібних і 12 бронзових.

«Цей чемпіонат є основним етапом відбору найсильніших боксерів Одеської області до чемпіонату України, який відбудеться вже у жовтні цього року», – повідомили у відділі комунікацій Лиманської РДА.

Достойний рівень підготовки продемонстрували маленькі тхеквондисти  з Нової Дофінівки на щорічному Відкритому всеукраїнському турнірі «Кубок Чорного моря» з тхеквондо (ВТФ) «BLACK SEA OPEN CUP-2019».  Спортивний клуб «Цунамі» існує трохи більше року, попри це його вихованці заслужено отримали чотири медалі: одну золоту, одну срібну і дві бронзові.

«Цей турнір – серйозний рубіж і величезний досвід. Туди приїхали досвідчені спортсмени з усієї України та збірна Молдови. Я радий, що наші діти мають можливість брати участь у змаганнях поруч з іменитими майстрами і чемпіонами», – розповів тренер Георгій Мадзгарашвілі.


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!