Публікації

ЧЕРЕЗ ЛИМАНСЬКИЙ РАЙОН ПЛАНУЮТЬ ПРОВЕСТИ НОВУ ДОРОГУ В ОБ'ЇЗД ОДЕСИ

ЧЕРЕЗ ЛИМАНСЬКИЙ РАЙОН ПЛАНУЮТЬ ПРОВЕСТИ НОВУ ДОРОГУ В ОБ'ЇЗД ОДЕСИ

План будівництва нової дороги державного значення та капітального ремонту траси М-14 обговорили на нараді в Лиманській РДА 23 липня. У нараді  взяли участь представники Служби автомобільних доріг в Одеській області, представники райдержадміністрації, проєктувальники й голови Крижанівської, Олександрівської та Красносільської сільрад.

Один із варіантів проєкту передбачає, що нова дорога буде проходити від прилягання об’їзної автомобільної дороги міста Одеса на село Корсунці і далі - через Красносільську та майбутню Фонтанську ОТГ. Нова чотирисмугова дорога матиме протяжність близько 8-9 км.

"Зміна напрямку об’їзної дороги позитивно позначиться на безпеці руху, зменшить кількість заторів та ДТП, а також розвантажить рух через нинішню транспортну розв’язку", - зазначили у відділі комунікацій Лиманської РДА.

Як пояснила очільниця Крижанівки Наталія Крупиця, один із варіантів проєкту передбачає закладення дуже складної розв'язки на повороті до с. Світле та с. Олександрівка, що життєво необхідно для безпеки людей, насамперед жителів цих двох населених пунктів.

Замовник проєктної документації - Служба автомобільних доріг в Одеській області, а джерело фінансування -  кошти державного бюджету.

Крім того, на нараді обговорювали капітальний ремонт відрізку траси М-14 від вулиці Паустовського до межі району з Миколаївською областю та внесення змін до нинішньої розмітки у зв’язку з будівництвом нової дороги.

Утім ця зустріч була організаційною й мала ознайомчий характер. Незабаром буде ще одна нарада, де презентують декілька варіантів проходження нової траси, капітального ремонту та вислухають пропозиції громад, через які проходитимуть дороги.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!