Публікації

ЧИ ВДАСТЬСЯ ЗБЕРЕГТИ ЛИМАНСЬКУ РАЙОННУ МУЗИЧНУ ШКОЛУ НАСТУПНОГО РОКУ

ЧИ ВДАСТЬСЯ ЗБЕРЕГТИ ЛИМАНСЬКУ РАЙОННУ МУЗИЧНУ ШКОЛУ  НАСТУПНОГО РОКУ

Унаслідок реформи децентралізації на 1 січня 2021 року формування районного бюджету не передбачається, тож під загрозою закриття опинилися музичні школи Лиманського району. Зокрема така проблема торкнулася й музичного навчального закладу в Доброславі. Однак майбутня Доброславська ОТГ погодилася взяти музичну школу на свій баланс. Як просувається справа та чи зможуть діти району продовжити навчання 2021 року, розповіла заступниця голови Доброславської селищної ради Людмила Ващенко.

Лиманська районна рада у травні цього року ухвалила рішення передати майно музичних шкіл району громадам, зокрема  й Доброславській ОТГ. Це зробили для того, аби вберегти ці структурні одиниці та не позбавляти дітей музичного виховання. Доброславська селищна рада погодилася взяти музичну школу на свій баланс, однак процес передачі власності відбудеться не скоро.

«Музичну школу ми ще не взяли на баланс, тому що в нас немає приміщення для неї. Лиманська райрада обіцяла нам передати частину приміщення, де вона зараз знаходиться, але ми приймемо її на баланс, коли в нас буде створена Доброславська ОТГ. Тобто процес передачі почнеться вже після виборів. Будуть створені всі підрозділи, які повинні бути в ОТГ, і музична школа обов’язково буде збережена», – запевняє заступниця голови Доброслава Людмила Ващенко.

До кінця 2020 року балансоутримувачем музичної школи буде Лиманська районна рада, тож будівля, де розміщено заклад, теж буде належати райраді. Зараз школа продовжує працювати й буде функціонувати 2021 року, але вже за бюджетні кошти Доброславської ОТГ.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!