Публікації

ДАЙДЖЕСТ

Боротьба жителів Переможного за дорогу дає перші плоди

            Жителям Переможного нарешті презентували проект дороги, яка має з'єднати село з трасою Одеса-Мелітополь-Новоазовськ. За цю дорогу люди боролися не один рік. Як тільки починається сезон дощів, село стає майже невиїзним – до них не їде «швидка», діти не ходять до школи.

            Минулої весни люди вдалися до акцій протесту, і їх нарешті почули. Було підписано тристоронній меморандум між владою району, Красносільською ОТГ і ТОВ «Містобудівник».  Остання зобов'язалася за власний кошт в 6-місячний термін розробити й подати проект дороги на затвердження.

            І ось 11 вересня жителі змогли побачити проект омріяної дороги. Планується, що вона буде мати дві смуги руху, кожна по 3 метри  із  шириною узбіч - 2 метри і тротуаром шириною в півтора метра.  Також було наголошено на тому, що дорога не проходитиме через приватні земельні паї.

Після презентації активісти Переможного висловлювали розуміння того, що це тільки перший етап. Але здаватися люди не збираються і будуть вимагати від Одеської облдержадміністрації, щоб на будівництво дороги були  виділені кошти.

Темпи будівництва садочка в Нових Білярах прискорилися 

 

Останнім часом робота на будівництві дитячого садочка в Нових Білярах значно активізувалась. Про це розповів очільник Лиманського району Василь Приймак після того, як  здійснив черговий виїзд у селище. Наразі в садочку проводять роботи з утеплення покрівлі, зводять внутрішні перестінки, облаштовують обмостку навкруги приміщення та починають зводити підпірну стінку позаду приміщення садочка.

Нагадаємо, завершити будівництво планують до 1 січня 2019 року.

Спортивні комплекси побудують у декількох селах району 

Уже заплановано кошти на фінансування сучасного спортивного комплексу в селі Сербка. Там побудують міні-футбольне, волейбольне та баскетбольне поля, а також легкоатлетичний комплекс. 

Аналогічний комплекс планують побудувати в селі Курісове. 

А в Кремидівці, Першотравневому та в спортивно-оздоровчому комплексі в Доброславі будуть створені поля для міні-футболу.

 

У Доброславі з’явиться долина квітів 

Голова селищної ради Людмила Прокопечко запрошує всіх жителів села допомогти в реалізації цього проекту.

«Ця ідея виникла в мене вже давно, після того, як я побачила долину нарцисів на Закарпатті. Жителі селища ідею підтримали, саме вони приносять нам розсаду квітів», - розповідає голова Доброслава Людмила Прокопечко.

Долина квітів буде знаходитися поруч із дорогою на Зоринове, перед заправкою. Перші квіти висадили там минулої весни. Зараз збирають новий  посадковий матеріал, а висаджувати планують наприкінці вересня.

 «Я щиро вдячна колективу Доброславського навчально-виховного комплексу та всім жителям громади, які відгукнулися на наше прохання. Спасибі, що принесли до селищної ради розсаду квітів. Робота зі створення Долини квітів триває, і ми будемо дуже раді, якщо ви долучитеся до цієї надзвичайно красивої справи», - звернулася до жителів Людмила Прокопечко.

           
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!