Публікації

ДАЙДЖЕСТ 08.09.2018

Новий сучасний дитячий садок відкрили в селі Старі Шомполи

Дитячого садка в Старих Шомполах чекали майже 30 років.

«Це дійсно велике свято не тільки для села,  а й для області. Не так багато зараз відкривається дошкільних  закладів, а в Лиманському районі їх буде три  цього року. І зовні, і зсередини це ˗ один із кращих садочків не тільки в сільських районах,  місто також може позаздрити такому навчальному закладу», ˗ зазначив заступник голови Одеської ОДА Сергій Колебошин.

Дитячий садок «Лелечатко» розрахований на 45 місць. Заклад забезпечений  приміщеннями для занять фізкультурою, музикою та для проведення різноманітних свят. Групові кімнати мають спеціальні ігрові зони згідно з вимогами Нового освітнього простору. Технічні приміщення оснащені сучасним технологічним обладнанням, кожна група обладнана евакуаційним виходом та первинними засобами пожежогасіння.

Фонтанка першою в області застрахувала дитячі садки, школу і Будинок культури  

Фонтанка стала єдиним селом в Одеській області, де депутати затвердили програму, згідно з якою всі три дитячі садочки, школа  та Будинок культури тепер обслуговуватимуться каретою швидкої допомоги медичної компанії «Інто-Сана». Ідеться про «страхування території». Це означає, що страховка поширюється не тільки на вихованців і працівників, а й на всіх осіб, які перебувають в установі. Необхідність цього рішення виникла після  випадку, коли дитині в дитячому садочку викликали карету «швидкої» й чекали на неї 40 хвилин.

Із місцевого бюджету на цю програму виділено 25 тис. гривень.

Фк «кремидiвка» ˗ чемпіон району з футболу

3 червня цього року  проводився розіграш V Кубка Лиманського району з футболу. 24 серпня відбулася фінальна гра. Зустрілися команди села Першотравневе «Агро Південь» і команда ФК «Кремидівка». Чемпіонами V Кубка Лиманського району з рахунком 3:1 став футбольний клуб «Кремидiвка».  «Лиманські Факти» вітають спортсменів із перемогою!
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!