Публікації

ДАЙДЖЕСТ ПОДІЙ. ДО КІНЦЯ РОКУ В ЛИМАНСЬКОМУ РАЙОНІ ПОБУДУЮТЬ ДВА ДИТЯЧИХ САДКИ

Протягом тижня очільник району Василь Приймак проінспектував хід будівництва дитячих садочків у Щомполах та Нових Білярах. «Я незадоволений побаченим. Темпи робіт необхідно пришвидшити. Підряднику поставлено чітке завдання – розробити щоденні графіки і працювати відповідно до плану. І треба контролювати якість. Садочки мають відповідати всім сучасним вимогам. Я особисто перевірятиму, щоб роботи були виконані на совість і щоб не було відставання від графіків», - сказав голова райдержадміністрації. Він дав термін до 15 серпня завершити будівельно-монтажні роботи в Шомполах, після чого розпочинати збір меблів та підготовку до відкриття садочка. У Нових Білярах будівництво дитсадка планується завершити до кінця року.

Керівник апарату Лиманської райдержадміністрації отримала високу державну нагороду

З нагоди 100-річчя державної служби в Україні, Президент України Петро Порошенко нагородив орденом княгині Ольги III ступеня керівника апарату Лиманської райдержадміністрації Тетяну Замковенко. Нагороду присуджено за вагомий особистий внесок в державне будівництво, забезпечення реалізації державної політики у сфері державної служби, добросовісне і бездоганне служіння Українському народу.

Рекордна родина

На Одещині зафіксували національний рекорд. У Доброславі живе  найбільша в Україні сім’я  Семенюків, яка налічує 346 дорослих і дітей. Старшому з родини – 87, а наймолодшому лише 2 тижні. Тут цілий квартал родичів,  і жоден із них не покинув своєї домівки, усі будують будинки поряд і допомагають один одному. Коли їхня сім’я йде в церкву, то по дорозі не пройти й не проїхати, а на святкування родину збирають сотнями.

Вітчизняним рекордом родина Семенюків певно не обмежиться, претендуватимуть на світовий.  Найбільша сім’я, що потрапила до Книги рекордів Гіннеса, налічує лише 192 особи. Наші співвітчизники з легкістю подолають рекорд, адже їх майже вдвічі більше.

7 фермерів лиманського району отримають держдотацію на телят 

Спеціальну бюджетну дотацію на утримання телят нарахують сімом домогосподарствам Лиманського району. На їхні особисті рахунки буде нараховано від 300 до 2 тисяч 500 гривень на одну тварину. «Подавати заявки можна 1 травня, 1 вересня та 1 грудня», - розповіла Тетяна Шишовська, начальник управління агропромислового розвитку Лиманського району. Телятам має бути не менше ніж 4 місяці, вони повинні бути народжені та вирощені в господарстві, від якого подається заявка.

«Я вже зараз можу сказати, що заявок на 1 вересня буде набагато більше, у багатьох фермерів на 1 травня телята не підходили за віком, до вересня вони якраз підростуть. Ще одна новація, яка нас торкнулася: раніше сільради направляли відомості відразу в обласне управління, тепер вони спочатку будуть потрапляти до нас, тобто ми будемо володіти більш детальною інформацією по району», - пояснила Тетяна Шишовська.

Цього року на розвиток тваринництва Одеської області в держбюджеті закладено 4 мільярди гривень.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!