Публікації

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ФОНТАНКИ: «ВЕЛИКОМУ КОРАБЛЮ – ВЕЛИКЕ ПЛАВАННЯ»

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ФОНТАНКИ: «ВЕЛИКОМУ КОРАБЛЮ –  ВЕЛИКЕ ПЛАВАННЯ»

13 липня із самого ранку по всій окрузі гриміла музика й масово стікалися люди до святково прикрашеного Будинку культури – так Фонтанка розпочала святкування свого Дня народження. Чим розважали і пригощали гостей на честь торжества дізнавався кореспондент «Лиманських фактів».

Цього року Фонтанка відзначила 70-річний ювілей з моменту отримання статусу села і 163 річницю із дня заснування на цій території населеного пункту. Розмах вражав навіть найвибагливішого мешканця міста, оскільки це найбільш масштабне та яскраве святкування Дня народження Фонтанки за всі останні роки. Це підтверджував і девіз свята: «Великому кораблю – велике плавання».

На алеї біля Будинку культури влаштували традиційний ярмарок, де можна було купити прикраси, іграшки ручної роботи та предмети побуту в етнічному стилі. Також можна було поласувати стравами на будь-який смак, аромат яких розносився далеко за межами місць їх продажу. Доброю традицією на цьому святі стало частування морозивом від адміністрації села.

Діти теж не сумували: для них привезли батути й атракціони, а охочих розмальовували аквагримом. Крім того, веселі Міккі Маус та Мінні Маус танцювали з малечею, видували велетенські мильні бульбашки й дивували премудростями науки. Що обертається – Земля навколо Сонця чи Сонце навколо Землі? Чому Місяць видно тільки вночі? Чи є життя на Марсі? На всі ці запитання відповідали співробітники Одеського планетарію, пояснюючи малюкам, як влаштована Сонячна система.

«Це так цікаво. Я навіть не знала, що Місяць – супутник Землі, а Сонце постійно горить, і це велетенська зірка», – не стримуючи радості, розповіла нам чотирирічна мешканка Фонтанки Рита.

Задовго до початку святкового концерту до зали Фонтанського будинку культури було неможливо зайти – люди стояли у дверях і проходах, щоб завчасно зайняти місце і насолодитися майбутнім видовищем. Привітати іменинників, окрім місцевих колективів, приїхали гості із сусідніх сіл, які дарували слухачам сучасні хіти та улюблені народні пісні. Діти радували танцями, співом і неповторним артистизмом. Особливим сюрпризом стало привітання ювілярів, які перетнули межу у 80 років. За щасливим збігом їх виявилося рівно стільки ж, скільки років з дня присвоєння Фонтанці статусу села –70.

«Це був справжній сюрприз. Мене особисто запросили, привітали, подарунок хороший подарували. Я навіть не думала, що у 80 років я комусь цікава, а тут така увага, така турбота. У нас у Фонтанці з кожним роком жити стає краще. Село доглянуте, чисте, багато роблять для пенсіонерів, а свята дійсно святами стали. Це вже більше на місто схоже», – поділилася емоціями одна із ювілярок Уляна Лазаренко.

Свої подарунки на святі отримали найстарший і найменший жителі села.

У завершальній частині концерту взяли участь артисти Будинку культури, кавер-бенд «Хліба і видовищ» і DJ Beat Inside. Однак справжнім ювілейним подарунком став приїзд мегазірки української естради Наталі Могилевської. Тож весь вечір гості свята танцювали і співали в унісон з улюбленими артистами, а потім дивилися на чарівний салют, який розмалював небо прекрасного села біля моря яскравими барвами. А для найбільш активних та охочих до продовження свята  влаштували нічну дискотеку майже до самого світанку.


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!