Публікації

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ЧЕРЕЗ КАРАНТИН ВІДЗНАЧАЮТЬ ОРИГІНАЛЬНО

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ЧЕРЕЗ КАРАНТИН ВІДЗНАЧАЮТЬ ОРИГІНАЛЬНО

Щорічно 1 червня в Україні та ще в понад 60 країнах світу відзначають Міжнародний день захисту дітейУ малечі це свято асоціюється з початком літніх канікул, морозивом і веселощами, однак цього року свої корективи у святкування вніс карантин. Процес виходу з карантину повільний, тому проводити масові святкування уряд поки ще не дозволив. Однак креативні люди вигадали оригінальний спосіб як все ж таки відзначити День захисту дітей, не порушуючи обмежень. 

Цього року спеціально до свята працівники Крижанівського клубу підготували творчий проєкт про талановитих дітей села. Це масштабний відеоролик, випуск якого призначено саме на 1 червня.

Головні герої – обдаровані діти, які займаються спортом, малюванням, музикою, танцями, плаванням на каяках та іншими творчими заняттями.

До того ж 1 червня відкривається виставка юної художниці з Крижанівки – Катерини Маркевич, яка навчається в 9 класі. Сама виставка приурочена до Дня захисту дітей. Роботи дівчини можна подивитися в приміщенні сільської ради, тож усі охочі можуть у будь-який день насолодитися творчістю місцевої художниці. 

До креативного відзначення Дня захисту дітей у Лиманському районі також приєднався активіст із Переможного Олексій Леонтьєв. Слава про його золоті руки пройшлася вже по всьому району. Чоловік самостійно майструє вироби з дерева – гойдалки, лавочки, які прикрашають простори Переможного.

Цього разу до Дня захисту дітей Олексій вирішив подарувати власноруч зроблену гойдалку для саду одній із багатодітних сімей Лиманського району, про що повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі. Згодом, після обговорення із соціальною службою району, стало відомо, що гойдалку отримала багатодітна сім’я із села Кошари.

Редакція газети «Лиманські факти» щиро вітає зі святом всіх дітей Лиманського району та бажає якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів. Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого майбутнього!


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!