Публікації

ДЕПУТАТ ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ ЗАКРІПИТИ У ПЕРСПЕКТИВНОМУ ПЛАНІ ФОНТАНСЬКУ ОТГ У СКЛАДІ ЧОТИРЬОХ СІЛЬРАД

ДЕПУТАТ ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ВНІС ПРОПОЗИЦІЮ ЗАКРІПИТИ У ПЕРСПЕКТИВНОМУ ПЛАНІ ФОНТАНСЬКУ ОТГ У СКЛАДІ ЧОТИРЬОХ СІЛЬРАД

Народний депутат по 139 округу від політичної партії «Слуга Народу» Ігор Васильківський 26 листопада  звернувся з пропозицією до голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Куцого. Нардеп закликає при розробці перспективного плану враховувати Фонтанську ОТГ у складі  Крижанівської, Фонтанської? Олександрівської та Новодофінівської сільрад.

«На сьогодні оптимальним є варіант широкого об’єднання сіл Крижанівка, Ліски, Фонтанка, Олександрівка, Світле, Вапнярка та Нова Дофінівка в одну велику та економічно спроможну ОТГ з центром у селі Фонтанка. Така громада буде мати великий потенціал для розвитку, адже має виходи на дві траси (Одеса-Миколаїв-Новоазовськ та Одеса-Южне), багато земель рекреаційного сільськогосподарського та промислового призначення, достатню кількість інфраструктурних об’єктів (4 школи, 5 дитячих садочків, амбулаторії, сучасні центри надання адміністративних послуг), велику кількість підприємств на території, що сплачують податки, тощо»,– йдеться у зверненні народного обранця.

Нагадаємо, вранці  26 листопада о 9:00 відбулася сесія  Фонтанської сільської ради, під час якої 16 депутатів проголосували за об'єднання у форматі лише двох громад: Фонтанської і Новодофінівської.  В унісон з цим рішенням депутат облради Віталій Саутьонков в той же день на позачерговій сесії Одеської обласної ради висловив прохання підтримати об’єднання цих двох сільрад в ОТГ з центром у Фонтанці та внести відповідні зміни до перспективного плану. «За» проголосувала більшість – 62 депутати.

На це дуже бурхливо відреагували жителі Крижанівки. Впаховучи, що напередодні на засіданні в облдержадміністрації Віталій Саутьонков говорив, що Крижанівку треба приєднати до Одеси, жителі  назвали свого депутата зрадником.

«Віталій Саутьонков зрадив своїх виборців з Крижанівки. За що? За те, що Крижанівка і Ліски підтримали на виборах Ігоря Васильківського ?!», – написав на своїй сторінці депутат Лиманської райради Дмитро Ковбасюк.

Як уже повідомляли раніше, Одеська ОДА запропонувала свій план, згідно з яким на території області будуть сформовані 69 громад. Відповідно до нього, у Фонтанську ОТГ планували об’єднати  три громади: Фонтанську, Крижанівську і Олександрівську.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!