Публікації

ДЕТЕКТИВНА ІСТОРІЯ В ПЕРЕМОЖНОМУ: ЗНАЙТИ ПІДРЯДНИКА, АБО ЧИ БУВ ХЛОПЧИК?

ДЕТЕКТИВНА ІСТОРІЯ В ПЕРЕМОЖНОМУ: ЗНАЙТИ ПІДРЯДНИКА, АБО ЧИ БУВ ХЛОПЧИК?

В селі Переможне відбувається справжня детективна історія. У середині березня очільники району пообіцяли жителям села Переможне зробити дорогу від села до Куліндорівських дач. Навіть було підписано тристоронню угоду між фірмою-підрядником «Місто Будівельник», Красносільською ОТГ й Лиманською райадміністрацією, а з району було надано копію договору на розробку плану дороги.

Можна було б подумати – ну чого далі нервувати? Однак допитливий народний дух потребував більшого. З цього уся історія й почалася.

Спочатку місцеві активісти вирішили знайти фірму («Місто Будівельник»), із якою було підписано договір – із метою, аби дізнатися, як просувається проект та на якому етапі він знаходиться. Однак, приїхавши за вказаною адресою до Доброслава, де буцімто фірма розташовується, жителі Переможного опинилися на… пункті прийому металолому.

Після цього вони спробували подзвонити за телефоном, що був указаний у документах та на сайтах як номер директора фірми. За цим телефоном жителям відповіли, що вони номером помилилися.

Оскільки договір на будівництво був тристороннім, то жителі вирішили звернутися до райадміністрації. Але, за словами активіста Олександр Калісецького, голова РДА Василь Приймак відповів, що він нічого не знає, і взагалі варто звертатися до сільради, де буцімто все і повинні розповісти.

Однак коли активісти відправилися до Красносільської сільської ради, там їм відповіли рівно навпаки – треба звертатися до району, адже район є замовником. І дали іще один номер телефону – на цей раз головного архітектора фірми «Місто Будівельник» Ярослава Чумака. За цим номером, як не дивно, також відповіли, що його дали помилково, і кинули слухавку.

Активісти не заспокоїлися та знову вирішили повернутися до сільради. Там їх повторній появі були дуже здивовані, але чіткої відповіді з цієї ситуації дати не змогли, окрім старої пісні на кшталт «ми не є замовниками, тому нічим вам допомогти не можемо», однак припустили, що, можливо, головний архітектор не є тією людиною, яка напряму курирує процес побудови дороги в Переможному, тому й не міг надати скільки-небудь точну інформацію.

Наразі ця загадкова історія лишається невирішеною, а головне – не зрозуміло, до кого ж, врешті-решт, звертатися, аби отримати хоч якісь пояснення стосовно того, де знаходиться фірма-підрядник, а також у якому стані перебуває проект побудови дороги.

А тому «Лиманські факти» будуть уважно слідкувати за розвитком подій, тримаючи вас у курсі усієї нової інформації, що буде поступати з даного питання.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!