Публікації

ДИТЯЧА СЕКЦІЯ ВІТРИЛЬНОГО СПОРТУ В КРИЖАНІВЦІ НАБИРАЄ УЧНІВ

ДИТЯЧА СЕКЦІЯ ВІТРИЛЬНОГО СПОРТУ В КРИЖАНІВЦІ НАБИРАЄ УЧНІВ

Спортивний клуб «Крижанівський» запрошує дітей із 6 років на підготовчі групи навчання морській справі. Заняття безкоштовні і проводяться 4 рази на тиждень, відвідувати потрібно 1 заняття в зручний час. У програмі – навчання управлінню вітрильним судном, байдаркою, каяком, участь у вітрильних регатах і вітрильних походах.

Тренер клубу Дмитро Акілін розповів, що клуб почав свою роботу влітку 2019 року за фінансової підтримки Крижанівської сільради. Організаційну підтримку клубу надала Асоціація рибалок Крижанівки. Наразі клуб відвідують 25 вихованців. Деякі з них восени вже встигли взяти участь у змаганнях. У холодну пору року учні займаються в Крижанівському будинку культури, до квітня у них триватиме теоретичне навчання й загальна фізична підготовка.  Після цього розпочнуться практичні  заняття на причалі  й на морі.

 «У нас займаються не лише Крижанівський хлопці, до нас їздять і з селища Котовського, і з Фонтанки. Ми працюємо менше року, дуже вдячні за підтримку сільраді й Асоціації рибалок. Крижанівська сільська рада придбала для наших занять три човни «Оптиміст», і у нас грандіозні плани на літо. Ми хочемо відкрити спортивний табір, у якому діти зможуть цікаво проводити час з ранку до вечора. Зараз ми набираємо дітей із 6 років, а з 8 років уже можна виходити в море. Я сам перший раз вийшов у море у 8 років і все ніяк не можу зайти назад»,­ - сміється тренер Дмитро Акілін.

Спортивний клуб запрошує Ваших дітей!
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!