Публікації

ДЛЯ ТИХ, ХТО ПРАЦЮЄ В МІСТІ: ВІД СЕЛИЩА КОТОВСЬКОГО ДО ТАЇРОВА ЦЬОГО РОКУ ПЛАНУЮТЬ ЗАПУСТИТИ БЕЗПЕРЕРВНИЙ ТРАМВАЙНИЙ МАРШРУТ

ДЛЯ ТИХ, ХТО ПРАЦЮЄ В МІСТІ: ВІД СЕЛИЩА КОТОВСЬКОГО ДО ТАЇРОВА ЦЬОГО РОКУ ПЛАНУЮТЬ ЗАПУСТИТИ БЕЗПЕРЕРВНИЙ ТРАМВАЙНИЙ МАРШРУТ

В одеській мерії знову заговорили про затяжний проєкт «Північ-Південь», який має з’єднати два кінці міста Одеса. Місцеві чиновники запевняють: трамвайний маршрут запрацює  2021 року, хоча він мав би вже існувати протягом трьох років. Роботи попереду ще дуже багато.

За словами віцемера Одеси Дмитра Жемана, магістральний трамвайний маршрут планують запустити від вулиці Паустовського аж до 11-ї станції Люстдорфської дороги. У такий спосіб у мерії хочуть з’єднати селище Котовського та житловий масив Таїрова.

Після завершення 2018 року реконструкції вулиці Преображенської та укладення рейок, прямий маршрут уже мав запрацювати. Для цього, як пояснив головний реактор видання «Пасажирський транспорт» Олександр Вельможко, у місті мало б бути не менше ніж 50 трамваїв, і бажано – у вигляді вагонів великої місткості або ж двовагонних складів.  

Однак за весь цей час запустити маршрут «Північ-Південь» не вийшло, і чиновники наразі зазначають, що насамперед необхідно зайнятися новими вагонами трамваїв.

«Ми розраховуємо на допомогу Європейського інвестиційного банку в придбанні нового рухомого складу. Тендер перенесли, він відбудеться заново наприкінці січня – на початку лютого. Водночас ми почнемо посилено збирати наші Odissey та Odissey MAX у вагоноремонтних майстернях. Хочемо вийти цього року на рівень півтора-два вагони на місяць», ­­­– підкреслив Дмитро Жеман.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!