Публікації

ДОБРОСЛАВСЬКІ ЗУПИНКИ ПРИКРАСИЛИ АБСТАРКЦІЯМИ У СТИЛІ ПІКАССО

ДОБРОСЛАВСЬКІ ЗУПИНКИ ПРИКРАСИЛИ АБСТАРКЦІЯМИ У СТИЛІ ПІКАССО

У Доброславі застарілі зупинкові павільйони перетворилися на дивовижні арт-об'єкти.

«Мені не хотілося красити зупинки повсякденним однотонним кольором. Сама шукала малюнки, переглянула їх величезну кількість. І прийшла до рішення, що абстрактний живопис для відкритого простору найбільше підходить”, – розповіла голова Доброславської селищної ради Людмила Прокопечко.

Ідею втілили у реальність художники Ігор Матроскін та Денис Білий. Творчий тандем художників добре відомий не тільки в Одеській області та Лиманському районі. Їх роботи прикрашають Київ, Дніпро, Тернопіль, Івано-Франківськ та багато міст Європи.

Є їх стінопис і в Доброславі біля селищної бібліотеки.  

«Ми вирішили, що мотиви абстракції добре ляжуть на поверхню зупинки, заховають її незграбні форми. У роботі ми використовували мотиви Пікассо та надихалися його картинами, але це тільки мотиви, точного копіювання там немає. Однак основна ідея малюнка все-таки належить Людмилі Прокопечко. Вона скерувала нашу фантазію у потрібному напрямку», – поділився Ігор Матроскін.

Таке креативне оновлення зупинок обійшлося жителям Доброслава лише вартістю фарби. Решту робіт виконали на волонтерських засадах.


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!