Публікації

«ДОРОГУ СМЕРТІ» БІЛЯ ПЕРШОТРАВНЕВОГО ЗРОБЛЯТЬ БІЛЬШ БЕЗПЕЧНОЮ

«ДОРОГУ СМЕРТІ» БІЛЯ ПЕРШОТРАВНЕВОГО ЗРОБЛЯТЬ БІЛЬШ БЕЗПЕЧНОЮ

З початку року на невеликій ділянці траси Р-55 (Одеса - Вознесенськ - Новий Буг) уздовж Першотравневого сталися три ДТП, дві  з яких забрали людські життя. Остання аварія, у результаті якої загинула жінка, сталася 15 серпня 2019 року. «Лиманські факти» з’ясували, як хочуть убезпечити місцевих жителів від трагічних випадків  і наскільки до вподоби запропоновані варіанти людям.

На відрізку траси вздовж села Першотравневе розташовані сім зупинок громадського транспорту. Транспортний потік на цій ділянці є досить щільним,  а в деяких місцях видимість транспорту обмежена через рельєф. Це створює  додаткову небезпеку для пішоходів, яким потрібно перейти дорогу, тому на цьому відрізку неодноразово траплялись ДТП.

Питанням проблемної ділянки траси перейнялася депутатська група «Об’єднання підприємливих і рішучих» («ОПІР»).  Вони направили голові громади Валерію Стоілакі листа з проханням розглянути на найближчому засіданні виконавчого комітету Визирської сільської ради перелік проблемних та важливих питань, вирішення яких має зробити життя місцевих мешканців більш безпечним та комфортним. 

Зокрема, депутати «ОПІР», спираючись на статті  Закону України «Про дорожній рух» та Закону України «Про автомобільні дороги», вимагають:

1. Звернутись до Служби автомобільних доріг Одеської області із клопотанням установити відповідні дорожні знаки «Обмеження максимальної швидкості»,  «Пішохідний перехід». Крім того, нанести дорожню розмітку «Пішохідний перехід» та «Шумові смуги» біля зупинок громадського транспорту на ділянці траси Р-55 уздовж села Першотравневе.

2. Розглянути можливі способи встановлення належного освітлення на зупинках громадського транспорту та в місцях, призначених для перетину дороги.

3. Установити дорожні знаки «Діти» на території села Першотравневе по вулиці Учительській  біля Першотравневського НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцею та дитячого садка.

За словами депутатів, звернення щодо  установки дорожніх знаків керівництво Визирської ОТГ вже відправило  до обласної САД. З приводу освітлення на зупинках - поки що відповідей і рішень немає.

Відповідно до нашої інформації, в ОТГ розглядають можливість домовитися з автобусним парком, щоб змінити маршрут 58А. У цьому разі мікроавтобус проїжджатиме безпосередньо через село, а не трасою. У такий спосіб чиновники сподіваються мінімізувати для місцевих необхідність переходити трасу й,  відповідно, уникнути ДТП.

Думки жителів Першотравневого з цього приводу розділилися. Одні вважають, що це хороше рішення, інші – що регулярна маршрутка всередині села  стане джерелом небезпеки.


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!