Публікації

ДОВГООЧІКУВАНИЙ ДИТЯЧИЙ САД В СЕЛІ ШОМПОЛИ ВІДКРИЮТЬ ДО 1 ВЕРЕСНЯ.

ДОВГООЧІКУВАНИЙ ДИТЯЧИЙ САД В СЕЛІ ШОМПОЛИ ВІДКРИЮТЬ ДО 1 ВЕРЕСНЯ.

Будівництво дитячого садка в селі Шомполи добігає кінця. На другому поверсі дитсадка вже почали прибирати і готувати спальні та ігрові кімнати. Наразі робота кипить і підготовка вже на завершальному етапі. Виправляються всі недоліки, відбуваються останні приготування до відкриття.
«Точної дати відкриття у нас немає, але за планами це буде навіть до 1-го вересня. Садок розрахований на 45 місць, 30 діток вже записалися, але це тільки з самого села, там поруч є дачі і села навколо, я впевнена, що садок заповниться дуже швидко. У цьому районі садка не було взагалі, так що він скоріш за все буде працювати з великою кількістю дітей, ніж з недобором», - розповіла Валентина Харламбова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Лиманської РДА.
Садок у цьому районі і правда дуже чекали. Це підтверджує той факт, що на будівництві активно допомагають батьки майбутніх вихованців дитячого садка. Одна з мешканок - мама трьох дітей, розуміючи важливість наявності дитячого дошкільного закладу, завжди у вільний час приходила на допомогу.
«Батьки нам дуже допомагають, самі шиють, вішають штори, допомагали фарбувати, дають поради. Я хочу сказати, що без їхної допомоги ми не змогли б відкритися так скоро. Як приємно, що батьки готові вкласти свої сили і час у загальну справу. Величезне їм спасибі!»- додає Валентина Харламбова.

Фото: Відділ Комунікацій Лиманської РДА


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!