Публікації

ДОВГООЧІКУВАНУ ВОДОНАПІРНУ СТАНЦІЮ В СИЧАВЦІ НЕ ВДАЛОСЯ ЗАПУСТИТИ

ДОВГООЧІКУВАНУ ВОДОНАПІРНУ СТАНЦІЮ В СИЧАВЦІ НЕ ВДАЛОСЯ ЗАПУСТИТИ

Ситуація з нестачею води в Сичавці триває не перший рік. Жителі села кожного літа страждають від недостатнього напору води в крані та сподіваються на допомогу влади. Надія з’явилася цього літа: місцева адміністрація заявила, що в селі почали будувати водонапірну станцію. Однак, попри обіцянки, до кінця літа запустити її так і не вдалося. 

У попередніх випусках ми публікували матеріал, у якому йшлося про те, що жителі Сичавки скаржилися на проблеми з водопостачанням та небажання місцевої влади помічати це. Тоді очільниця села Валентина Попоніна в коментарі нашому виданню зазначала, що проблеми має розв’язати будівництво водонапірної станції, на яку виділили близько 1,5 млн грн і мали завершити ще 14 липня.  

Утім місцеві жителі ще тоді не повірили в реальність цього проєкту. Дехто висловив думку, що водонапірна станція – це лише черговий хід місцевої влади перед виборами.

«Там не те, що водонапірна станція не запущена, а навіть її ремонт не завершили, усюди валяються будівельні матеріали. Тут багато запитань, і на мою думку, у сільради не було мети побудувати насосну станцію та забезпечити людей водою, була мета – перед виборами показати, що вони щось роблять», – коментує ситуацію депутатка Сичавської сільради Валентина Дешко. Вона розповіла, що нікому з депутатів не показували ніякої проєктної документації чи кошторису на цю водонапірну станцію.

«Я розумію, що це взагалі не насосна станція. Ніяких документів щодо будівництва водонапірної станції оприлюднено не було. До того ж  ніякого резервуара для води там немає. Не зрозуміло, яка мета цієї водонапірної станції без резервуара?» – замислюється Валентина Дешко.

Окрім депутатів, у селі є активісти, які теж намагалися отримати хоч якусь документацію, зверталися до бухгалтера сільради напряму, але все марно. На цей момент так звана водонапірна станція не добудована, і невідомо, чи відновлять її будівництво коли-небудь, а головне – чи принесе вона користь для жителів села.

Зараз у Сичавці й досі проблеми з напором води, які, за прогнозами жителів, продовжаться до середини вересня.


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!