Публікації

ЕХ, ДОРОГИ... УСІ ДОРОГИ В РАЙОНІ ОБІЦЯЮТЬ ЗРОБИТИ ПРОЇЗНИМИ

ЕХ, ДОРОГИ...  УСІ ДОРОГИ В РАЙОНІ ОБІЦЯЮТЬ ЗРОБИТИ ПРОЇЗНИМИ

Як тільки дозволили погодні умови, у Лиманському районі розпочався сезон дорожніх робіт. Щоправда, не йдеться про асфальтування. Поки що мовиться про приведення доріг у проїзний стан за допомогою грейдерів.

На початку березня проїзний стан відновили на дорозі від Дмитрівки до Любополя.

У середині березня завершилися роботи щодо приведення в проїзний стан дороги на Шевченкове-Кут. У Лиманській адміністрації повідомляють, що роботи проходили під наглядом громадських активістів, які порушували це питання.

«Цю дорогу не ремонтував 38 років! Терпіння наше лопнуло, коли від траси до села ледве став доїжджати шкільний автобус. Спасибі адміністрації району, що почули нас і привели дорогу в проїздний стан, тепер шкільний автобус ходить регулярно, а от маршрутки так до нас і НЕ їздять», - розповів місцевий житель Ігор Величенко.

Минулого тижня завершилися роботи на дорозі в с. Ставки, і техніка переїхала на дорогу в с. Ониськове.

«Ідуть роботи на дорогах місцевого значення. Ми з головою райради й депутатським корпусом пообіцяли, що цього року до всіх населених пунктів без винятку – і до великих, і до маленьких – дороги будуть приведені в проїзний стан. Ми не говоримо про асфальт. Але дорога буде придатна для пересування шкільного й рейсового автобуса, карети швидкої допомоги», – наголосив голова райадміністрації Василь Приймак.

«Наступний пункт, куди переїде техніка, – це дорога від Кремидівки до с. Степове, потім до Христо-Ботова, і так поетапно до кінця року ми зробимо проїзними дороги до кожного населеного пункту в районі», – поділився планами очільник району.


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!