Публікації

ФАТАЛЬНИЙ СТРИБОК НА БАТУТІ: МАЛЕНЬКА КІРА З ЧОРНОМОРСКОГО ВЖЕ ВДРУГЕ БОРЕТЬСЯ ЗА ЖИТТЯ

ФАТАЛЬНИЙ СТРИБОК НА БАТУТІ: МАЛЕНЬКА КІРА З ЧОРНОМОРСКОГО ВЖЕ ВДРУГЕ БОРЕТЬСЯ ЗА ЖИТТЯ

Це Історія маленької дівчинки і великої боротьби.

На березі Чорного моря у військовому містечку Чорноморське у звичайній родині спекотним літом з'явилося таке довгоочікуване і чудове сонечко  – Кірочка. Як і для багатьох інших сімей дівчинка стала сенсом життя для своїх батьків. Мало хто знає, але народилася вона на сьомому місяці вагою трохи більше 1 кг. Вже тоді дівчинка показала величезне бажання жити. Це був перший важливий бій за своє місце під сонцем, у якому вона перемогла.  З тих пір життя Кіри пішло своєю чергою: дівчинка нормально розвивається, швидко запам'ятовує зміст книг (у два роки навіть напам'ять розповідала «Мийдодір»), із задоволенням малює, цієї весни вже освоїла їзду на двоколісному велосипеді.  Все життя попереду ...

Однак 13 травня 2019 року життя для маленької Кіри і її рідних кардинально змінилося. Хрещена маленької  Анна згадує, що той теплий весняний день не віщував біди. Мама з донькою вирушили на прогулянку, під час якої Кіра захотіла на батут. Коли дівчинка стрибала, раптом подавилася, в результаті – зупинка дихання і серця. Мама зреагувала блискавично: зробила штучне дихання, масаж серця і на руках понесла її до найближчої лікарні. Медики дивом реанімували дівчинку.

На даний момент чотирирічна Кіра перебуває в Одеській обласній дитячій клінічній лікарні на Слободці з діагнозом «Постасистолічний синдром. Кома 3 ступеня. Гіпоксичне ушкодження міокарда. Метаболічна кардіоміопатія. НК-1ст. Неповна блокада правої гілки лівої ніжки пучка Гіса». За 2,5 місяці життя дівчинки було як на хвилях: то поліпшення, то погіршення. Місцеві медики зробили все можливе на даному етапі, але їй необхідно продовжити лікування і реабілітацію в спеціалізованому центрі ТОВ «Науково-практичний центр нейрореабiлiтацii "НОДУС"» у Києві. Вартість мінімального курсу реабілітації терміном у три місяці складає $ 30 000.  Для родини ця сума занадто велика, оскільки мама Таня знаходиться в декретній відпустці, а тато Андрій працює водієм у фірмі, яка займається поставками до кафе та ресторанів.

Хрещена маленької Кіри закликає усіх небайдужих відгукнутися та простягнути руку допомоги сім’ї з Чорноморського.

«Окремо хочу згадати всіх, хто був поруч: лікарів, які дали їй друге життя, донорів, які у складну хвилину кинули свої справи і здали кров, церковнослужителів, які молилися в багатьох православних храмах Одеси, Києва, Ізмаїла тощо, знайомих, рідних – всіх, хто не пройшов повз, хто зупинився, допоміг! Нехай ваша доброта повернеться до вас у більшій мірі! Допоможіть, будь ласка, зібрати потрібну суму для лікування і реабілітації маленького янголятка», – просить Анна.

Реквізити для надання допомоги:

ПриватБанк 5168 7426 0294 2603 Земляк Андрій Іванович

PayPal +380683182548

E-mail: xoteev01@gmail.com

Контактні особи:

Тато: Земляк Андрій Іванович +380679075088

Хрещена:  Анна +380634240607

Більше інформації у спільноті у Фейсбук:

https://m.facebook.com/groups/451508918766813/?ref=group_browse


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!