Публікації

ФЕЄРІЯ СВЯТ НА ЛИМАНЩИНІ

ФЕЄРІЯ СВЯТ НА ЛИМАНЩИНІ

Упродовж минулих тижнів Лиманщина буквально вибухнула цілою феєрією святкувань.

Доброслав відмічав подвійне свято - День селища та Івана Купала.

До Дня селища в Доброславі відкрили нову зону відпочинку «Щедрик». Дивлячись на нові газони та дизайнерські лавочки, складно було уявити, що ще за кілька днів до святкування нічого цього не було. До створення нової зони відпочинку приєдналися й дорослі, і діти – разом копали, фарбували, установлювали новий дитячий майданчик і ротонду. А вже 7 липня, у день відкриття, під ротондою грав оркестр, а на фігурних лавках бавилися діти.

Святкова програма тривала весь день. Для дітей – батути, конкурси та аніматори, для дорослих – кулінарні шедеври і роботи народних умільців на ярмарку «Щедрість Доброслава», фотозони  і майстер-класи. Доброславські ерудити могли взяти участь у Кубку Доброслава з брейн-рингу, а дівчата – у конкурсі краси «Доброславська пані».

Під вечір уся громада урочисто вітала своїх кращих представників, а завершилося святкування традиційним запаленням купальського багаття й танцями.

У селі Нова Дофінівка Лиманського району Івана Купала святкували за стародавніми традиціями.   Це містичне свято, повне усіляких прикмет та повір'їв, уже 15 рік поспіль  традиційно  проходить на березі лиману.  Усі охочі могли стати частиною хороводу, стрибнути через багаття й пустити вінок на воду. О дев'ятій вечора гостей свята здивували барвистим фаєр-шоу. Після цього берег лиману заполонила танцювальна музика.

Молодь Нових Біляр вивчала купальські традиції на морському пляжі в селі Григорівка.  Як і в стародавні часи,  спалювали опудало, що символізувало Сонце (Ярило), запалювали купальське вогнище. 

У селі Світлому люди самі влаштували собі свято. Місцеві мешканці не стали чекати на офіційне святкування, зібралися із сім'ями і друзями в районі Куліндорівських дач і чудово провели вечір на свіжому повітрі за купальськими традиціями.

У Першотравневому всім селом відсвяткували День молоді.

До 60-річчя Дня молоді громадська організація "Об'єднання підприємливих і рішучих" організувала дивовижний вечір. Хотіли порадувати молодь, а здивували всіх. Коли в тихе Першотравневе в'їхала колона байкерів та показала там шоу, це викликало справжній фурор. Яскраві конкурси, пригощання та феєрверк – усе це для Першотравневого стало справжньою несподіванкою. 

У Крижанівці грандіозно відзначили День рибалки.

8 липня в Крижанівкі феєрично відзначили День рибалки. Свято відкривало авіашоу у виконанні чемпіона України та Європи -  Валерія Наливайка, який присвятив шокуючи трюки на літаку своєму батькові-рибалці. Крім того, крижанівців приїхали привітати солісти Одеського академічного театру музкомедії  імені М. Водяного.  

Але справжньою несподіванкою для всіх стало балетне шоу на воді. Сцена була встановлена прямо в морі. Виступ артистів балету в морі під захід сонця був незабутнім.

А коли на березі моря розпочалася пінна дискотека, то танцювати в піні кинулися і діти, і дорослі. Заключним актом свята стало фаєр-шоу.

Як Фонтанка відзначала День села? Фоторепортаж про святкування читайте в наступному випуску газети.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!