Публікації

ФОНТАНЦІ – НОВИЙ ФОНТАН!

ФОНТАНЦІ – НОВИЙ ФОНТАН!

День села відзначили так, що позаздрить місто.

                14 липня жителі села Фонтанка відсвяткували День села. Відзначали свято майже чотири тисячі осіб, і це рекордна кількість людей, які прийшли на День народження села за останні роки. Основною подією стало відкриття фонтану.

                Святковий настрій пану-вав у Фонтанці із самого ранку. Яскраво прикрашений Будинок культури став центральним місцем свята, а прихований під білим покривалом фонтан надавав таєм-ничості й тримав інтригу до вечора. Дитячі атракціони, надувні гірки, батути і яскравий паровозик, що курсував майданчиком, перетворив його на казкове містечко для малю-ків. Черга до батута і гірок стояла цілий день. Багато знайшлося і шанувальників аквагриму. Легким рухом пензлика дітей перетворю-вали в казкових персонажів, на руках у малечі розцвітали дивовиж-ні квіти.

                Гончарне мистецтво – одне з найдавніших ремесел. Справжні майстри зі справжнім гончарним кругом цілий день вчили гостей «викручувати» з маленької грудочки глини горщи-ки, тарілки та чашки. Горщик, зроблений у такий святковий день, напевно стане чарівним, а чай з глиняної чашки вилікує будь-яку застуду в один прийом.

20.00 – жителі й гості Фонтанки завмерли в очікуванні. Голова сільради Наталія Мішина та її помічник легким рухом руки зірвали покривало і прекрасний фонтан, споруджений у стилі бароко, постав перед людьми у всій красі.

                «Сьогодні Фонтанка – це 1 759 гектарів у межах села, 252 ву-лиці, 7 тисяч зареєстрованих та 11 тисяч постійних жителів, 388 діток у наших садах, 830 школярів. Ці цифри характеризують сьогодні наше село, це наша з вами заслуга. І я хочу ще раз від себе особисто привітати всіх зі святом, побажати кожній родині процвітання, добро-буту, і нехай над нашою головою буде тільки мирне небо», – голова Фонтанської сільради Наталія Мішина.

                Першими й постійними шанувальниками фонтану «Атлан-тида» стали діти.

                Відвернути їх від фонтану змогло тільки морозиво, яким удос-таль частували на Дні села. Для дорослих був приготовлений ароматний плов. Гостей пригощали козацькою кухнею зі Львова та стравами на мангалі.

                Концерт відкрив учасник і переможець телепроектів Голос Країни та Битва Хорів, володар першої премії вокалістів у Лондоні під патронатом Королівського дому Ростислава Кушина. Під віртуозну гру акордеоніста Юрія Дякунчака в танок пустиися і старі, і малі.

                «Улюблена Фонтанко, з Днем народження! Це було мега-драйвово!  Бачити  тисячі  людей на нашому стадіоні, співати й танцю-вати всім разом, чути живий голос Фонтанки – це щастя! Любима Фонтанко, з Днем народження!», – не могла стримати емоцій жителька села Ольга Кирилова.

                Під час розіграшу лотереї в кожного жителя був шанс стати щасливим володарем плазмового телевізора, холодильника, пральної машини та іншої побутової тех-ніки.

                Феєричний салют на честь Фонтанки завершив офіційну час-тину свята і відкрив дискотеку, яка тривала далеко за північ.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!