Публікації

ФОНТАНСЬКІЙ ОТГ БУТИ!

ФОНТАНСЬКІЙ ОТГ БУТИ!

Фонтанка, Крижанівка та Олександрівка об’єднуються в єдину територіальну громаду з центром у Фонтанці. За це 25 вересня цього року одноголосно проголосували члени робочої групи з добровільного об’єднання громад, до складу якої входять 10 представників кожної сільради. За попередніми підрахунками, чисельність населення майбутньої ОТГ сягне понад  20 тисяч людей.

Тепер у кожній громаді мають пройти громадські обговорення цього питання. Далі  протягом 30-ти днів кожна сільрада на сесії повинна розглянути питання про затвердження проєкту.

«Ми об'єднуємося з огляду на власні ресурси. Ми будемо самостійною громадою зі своїми представниками в депутатському корпусі,  самі будемо розпоряджатися бюджетом, вибудовувати  економічну політику й розвивати громаду, – пояснила очільниця Крижанівської сільської ради Наталія Крупиця. – ОТГ передають дуже великі повноваження. Можливо, хотілося б більше фінансової незалежності, але вже як є. Безумовно,  держава буде фінансово допомагати в рамках проєктів, пов’язаних зі шкільними, дошкільними закладами та інфраструктурою загалом. Головне, щоб такі проєкти були».

Нагадаємо, що згідно з  українським законодавством до кінця 2019 року має завершитися добровільне об’єднання територіальних громад, аби  2020 року провести вибори в місцеві органи самоуправління. 
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!