Публікації

«ГАРЯЧА» СЕСІЯ У СИЧАВЦІ: ДЕПУТАТИ УХВАЛИЛИ РІШЕННЯ ВСТУПИТИ ДО ВИЗИРСЬКОЇ ОТГ

«ГАРЯЧА» СЕСІЯ У СИЧАВЦІ: ДЕПУТАТИ УХВАЛИЛИ РІШЕННЯ ВСТУПИТИ ДО ВИЗИРСЬКОЇ ОТГ

19 листопада у Сичавці відбулася сесія сільської ради, яка вирішила подальшу долю жителів села. Депутати проголосували за те, щоб приєднати Сичавку до Визирської ОТГ.

У Сичавці протягом чотирьох років точилися емоційні дискусії, щодо майбутньої ОТГ, серед яких розглядали приєднання до Визирки, Южного та створення власної громади з центром у Сичавці.

На порядку денному  цієї сесії було рішення увійти до складу Визирської ОТГ, однак не всі жителі села погоджувалися з таким варіантом. Так, перед початком засідання противники цього об’єднання прикріпили на будівлю сільради плакати із закликами «Сичавка – не окраїна Визирики» та «Сичавка – самодостатня громада».

Під час сесії депутатка Валентина Дешко надала підписи 856 осіб, які висловилися проти об'єднання з Визиркою та знову запропонувала розглянути створення Сичавської ОТГ з центром у Сичавці. Однак у відповідь на цю пропозицію голова села Валентина Попоніна зазначила, що терміни подачі заяв на обговорення вже закінчився, тож ініціативу відхилили. Разом із депутатом  Хамзою Бабамурадом  Дешко заявила про очевидність змови і підробки документів.  Вони відмовилися брати участь у засіданні і покинули сесійну залу.

Після чого депутати почали голосування, і більшістю голосів ухвалили рішення щодо приєднання до Визирської ОТГ.  «За» проголосували 8 депутатів.  


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!