На 10 годину ранку 1 квітня  в цілому по Україні оброблено 58,73% бюлетенів, але тенденція помітна вже зараз: Зеленський  виграє з феноменал

"> ГОЛОСУВАННЯ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ: ОБРОБЛЕНО 47% ПРОТОКОЛІВ, ЗЕЛЕНСЬКИЙ - ПЕРШИЙ, БОЙКО - ДРУГИЙ - Лиманські факти На 10 годину ранку 1 квітня  в цілому по Україні оброблено 58,73% бюлетенів, але тенденція помітна вже зараз: Зеленський  виграє з феноменал

" />
Публікації

ГОЛОСУВАННЯ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ: ОБРОБЛЕНО 47% ПРОТОКОЛІВ, ЗЕЛЕНСЬКИЙ - ПЕРШИЙ, БОЙКО - ДРУГИЙ

ГОЛОСУВАННЯ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ: ОБРОБЛЕНО 47% ПРОТОКОЛІВ, ЗЕЛЕНСЬКИЙ - ПЕРШИЙ, БОЙКО - ДРУГИЙ

На 10 годину ранку 1 квітня  в цілому по Україні оброблено 58,73% бюлетенів, але тенденція помітна вже зараз: Зеленський  виграє з феноменальним відривом - 30.32%, другим йде Порошенко 16,46, замикає трійку лідерів Тимошенко - у неї 13.07%.

В Одеській області картина відрізняється від інших регіонів. Тут на друге місце виходить Юрій Бойко, за якого проголосували близько 19%. Лідеру голосування Володимиру Зеленському віддали близько 40% голосів.

Всього в одеській області проголосували 389 тисяч осіб. Більш повні результати будуть опубліковані до вечора.

У Лиманський районі Голосування пройшло спокійно и без порушень. Участь у виборчих процесі взяли 34076 громадян, це 61,9% від кількості віборців у районі.

По тим протоколам, які проаналізували спостерігачі у Лиманском районi, за Володимира Зеленського проголосували понад 48% жителів Лиманщини. Друге місце у Юрія Бойка (14,2%). Петру Порошенко, за інформацією спостерігачів, свої голоси віддали 10,1%.

Цю інформацію надала громадський спостерігач Світлана Ємельянова. «Це дані 10 275 бюлетенів», - пише активістка.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!