Публікації

«ХОЧЕШ ЗРОБИТИ СВІТ КРАЩИМ – ПОЧИНАЙ ІЗ СЕБЕ» – ДЕВІЗ УЧАСНИКІВ «ОБ’ЄДНАННЯ ПІДПРИЄМЛИВИХ I РІШУЧИХ»

«ХОЧЕШ ЗРОБИТИ СВІТ КРАЩИМ – ПОЧИНАЙ ІЗ СЕБЕ» – ДЕВІЗ УЧАСНИКІВ   «ОБ’ЄДНАННЯ ПІДПРИЄМЛИВИХ I РІШУЧИХ»

Громадська організація «Об’єднання підприємливих i рішучих»  з’явилася в с. Першотравневому майже рік тому, а вже сьогодні на рахунку  організації десятки реальних справ. Нещодавно хлопці з організації ще раз довели, що їм не байдужий розвиток села.

Декілька тижнів тому Першотравневим прокотилася звістка про те, що місцеву лабораторію можуть закрити, а досвідчену лаборантку Олену Гайду – звільнити. Серед причин можливого закриття лабораторії називалася відсутність устаткування, необхідного для проведення аналізів.  Жителі с. Першотравневого були обурені й навіть ініціювали зустріч із районними керівниками від  медицини.

Дізнавшись про проблему, хлопці з громадської організації «Об’єднання підприємливих та рішучих» вирішили не сидіти склавши руки. Вони звернулися до благодійної організації «Асоціація ініціативних інвалідів», яка нещодавно допомагала в схожій ситуації амбулаторії в с. Фонтанка.

Результат не забарився. На почакту квітня «Асоціація ініціативних інвалідів» придбала і передала амбулаторії Першотравневого сучасний і високоточний аналізатор, необхідний для проведення досліджень кліток крові. Найближчим часом апарат підключать і проведуть необхідний курс навчання для медичного персоналу. 

«Спільними зусиллями Олена Михайлівна залишилася працювати в нашій амбулаторії, що дуже тішить, тому що люди не хотіли втратити такого фахівця. Для нас було важливо, щоб досвідчена лаборантка залишилася працювати саме в Першотравневому. Якби її звільнили, то жителям Пешотравневого довелося б їздити здавати кров у Доброслав», – прокоментував ситуацію голова «Об’єднання підприємливих та рішучих» Олександр Степанюк. – Хочеш зробити світ кращим  – починай із себе!»

Діяльність ГО «Об’єднання підприємливих та рішучих» у с. Першотравневому розпочалася з облаштування  доріжок до школи й дитячого садочка. Молоді батьки вирішили зробити прохід до дитячих установ більш зручним і безпечним. Загальна справа об´єднала людей – до організації приєднувалося все більше й більше жителів Першотравневого. І тоді активісти наважилися на  масштабний проект – відбудову центрального парку. Щодня протягом двох місяців молоді люди приходили в парк і власними руками відбудовували все з нуля. Врешті-решт організації вдалося залучити підприємців, які вклали майже мільйон гривень на реконструкцію  парку.

А далі – нові проекти: «Соціальна аптека» і «Соціальний магазин», дитячі майданчики та благоустрій села, допомога школі й амбулаторії, бібліотеці і творчим колективам.

Спостерігаючи за діяльністю молодих людей із ГО «Об’єднання підприємливих та рішучих», розумієш, що Україна змінюється. На наших очах народжується нова еліта, яка  не відірвана від народу, розуміє реальне життя й готова брати на себе відповідальність.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!