Публікації

ХОРОВОДИ, СОЛОДОЩІ ТА ДИТЯЧИЙ СМІХ: У ДОБРОСЛАВІ ТРАДИЦІЙНО ВІДКРИЛИ РЕЗИДЕНЦІЮ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

ХОРОВОДИ, СОЛОДОЩІ ТА ДИТЯЧИЙ СМІХ: У ДОБРОСЛАВІ ТРАДИЦІЙНО ВІДКРИЛИ РЕЗИДЕНЦІЮ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

19 грудня казкова резиденція Святого Миколая знову відчинила свої двері для маленьких відвідувачів. Не спинила святковий настрій і не зовсім нестабільна ситуація в країні. «Лиманські факти» побували на відкритті чарівної резиденції в Доброславі та дізналися, чим дивують та розважають малечу.

Ретельною підготовкою резиденції Святого Миколая, яка розташована в парку «Лісова пісня»,  займалися не один тиждень. Біля хатинки «припаркували» справжні великі сани святого, прикрасили сніжинками та новорічними іграшками сам будиночок. Усередині ж створили справжню казку: ошатні ялинки, новорічні прикраси, веселі помічники Святого Миколая та аромат духмяного чаю з печивом створили неймовірну атмосферу. Діти з батьками прийшли задовго до відкриття та не могли дочекатися, коли нарешті можна буде зайти і своїми очима побачити святкове диво.

Як тільки на ґанку залунали новорічні пісні, помічники Святого Миколая радісно вийшли зустрічати малечу. Дітлахи заходили всередину чарівного будиночка невеликими групами і знайомилися зі Святим Миколаєм. Через карантинні заходи батьки змушені чекати надворі, але це не завадило їм підглядати у віконце.

«Моєму синові 7 років, він уже ходить до 1 класу. Я зацікавилася таким заходом, бо працюю в садочку і захотіла створити для сина казку. Ми намагаємося “затримати” якомога на довше його дитинство та віру у Святого Миколая, тому привели його в таке чарівне місце. На це свято він чекав із нетерпінням і під подушкою знайшов бажаний подарунок, радів по-справжньому, по-дитячому», – ділиться мама Катерина.

Усередині резиденції діти разом зі Святим Миколаєм водили новорічні хороводи, робили святкові аплікації та зачитували віршики, щоб отримати бажаний подарунок.

«Ми з чоловіком привели сина, щоб він бачив традиції зимових свят та вчився їх дотримуватися. Діти тут співають новорічні пісні, водять хороводи та читають і вірять у казку. Звичайно, мій син із нетерпінням чекав на цей день і сьогодні отримав те, що хотів», – ділиться мама Наталія.

Аби відвідати резиденцію Святого Миколая, варто заздалегідь записатися, адже через карантинні обмеження кількість груп, яка може відвідати за один день будиночок, дуже мала. Однак у вас ще є час, бо працюватиме резиденція ще цілий місяць – до 19 січня.


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!