Публікації

ІННА ПОЛЯКОВА: «ПОТРІБНО НЕ СКАРЖИТИСЯ, А САМИМ ЩОСЬ РОБИТИ»

ІННА ПОЛЯКОВА: «ПОТРІБНО НЕ СКАРЖИТИСЯ, А САМИМ ЩОСЬ РОБИТИ»

Жителі Сичавки вже не перший рік власноруч покращують своє село. Цього разу вони своїми силами взялися за відновлення старої зупинки. Але вийшло так, що їхнє прохання до Служби автомобільних доріг (САД) в Одеській області про ремонт ділянки дороги перед зупинкою-павільйоном дійшло до потрібного адресата. І тепер жителі села  мають чим похвалитися.  

Декілька тижнів тому небайдужі жителі Сичавки привели до ладу автобусну зупинку в селі. Уперше за 20 років цей павільйон вимили та побілили, установили там лавку й нову урну для сміття, а також розібрали дах, який протікав і вже заріс травою. За власні кошти ініціативні жителі найняли бригаду робітників, які зробили якісну стяжку всього даху та зацементували задню стінку.

«Звернутися із заявою-проханням про ремонт до балансоутримувача цієї ділянки біля дороги ми з активістами думали ще тоді, коли почали облагороджувати зупинку. А з початком ремонтних робіт основної автодороги М-28 я звернулася через мережу «Фейсбук» й електронну пошту до САД та описала жахливий стан, у якому знаходиться місце між дорогою й зупинкою», – розповіла Інна Полякова, з подачі якої жителі Сичавки об'єдналися для ремонту зупинки.

Яке ж було здивування Інни, коли її почули та пішли назустріч.

 «Чудова новина! Звернення взяли до уваги, і нам роблять не тільки дорогу, але й територію між дорогою й зупинкою. Дякую Службі автомобільних доріг в Одеській області та нашим активістам. Це приклад того, що потрібно не скаржитися, а самим щось робити відповідно до своїх сил і звертатися до тих, хто зобов'язаний розв’язати проблему», – поділилася радістю Інна Полякова.

А після завершення дорожніх робіт жителям Сичавки пообіцяли доробити заплановане та побілити зупинку після ремонту даху і задньої стінки.


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!