Публікації

ІЗ 8 СІЧНЯ ВИПУСКНИКИ ШКІЛ МОЖУТЬ РЕЄСТРУВАТИСЯ НА ПРОБНЕ ЗНО

ІЗ 8 СІЧНЯ ВИПУСКНИКИ ШКІЛ МОЖУТЬ РЕЄСТРУВАТИСЯ НА ПРОБНЕ ЗНО

8 січня в Україні розпочалася реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2019, яке відбудеться в березні, повідомляє директор Одеського регіонального центру оцінювання якості знань Анатолій Анісімов. До 25 лютого на інформаційних сторінках абітурієнтів розмістять інформацію про час і місце проведення пробного ЗНО.

Реєстрація учасників пробного ЗНО здійснюється на сайті Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти  http://www.test-center.od.ua/.

Створити особистий кабінет не складно, потрібно дотримуватись інструкції і заповнити реєстраційну картку. Важливо уважно заповнювати всі поля, прізвище вказати точно, як у паспорті. Роздруковувати нічого не доведеться, уся інформація буде направлена в особистий кабінет, у якому будуть результати тестування. 

Слід пам'ятати, що реєстрація на пробне ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО-2019. Для участі в основній сесії потрібно буде реєструватися окремо на сайті Українського центру оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua/.

2019 року пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури відбудеться 16 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 23 березня.

Вартість послуги з проходження пробного ЗНО становить 138 грн за тестування з одного предмета однієї особи. Зареєструватися на пробне тестування можна до 31 січня 2018 року.

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учасникові потрібно буде внести свої відповіді на спеціальний сервіс «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» в такі строки:

- 16-18 березня (українська мова та література);

- 23-25 березня (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови).

Результати тестування з української мови та літератури будуть опубліковані на інформаційних сторінках учасників 22 березня, з інших предметів – 29 березня.

Результат буде надано як  12-ти бальною системою, так і  100-бальною. Абітурієнтам буде зручно підрахувати, скільки балів не вистачає до бажаної спеціальності.

«Ми проводили дослідження, порівнювали результати, отримані на пробному тестуванні й основній сесії ЗНО. Не було жодного випадку, щоб на основному тестуванні результат був гірший, ніж на пробному. Жодного! Результат був кращий або на такому ж рівні», – пояснює Анатолій Анісімов.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!