Публікації

ІЗ КІНЦЯ СІЧНЯ ЗА ДОСТУП ДО 24 КАНАЛІВ ТЕЛЕГЛЯДАЧАМ ДОВЕДЕТЬСЯ ПЛАТИТИ

ІЗ КІНЦЯ СІЧНЯ ЗА ДОСТУП ДО 24 КАНАЛІВ ТЕЛЕГЛЯДАЧАМ ДОВЕДЕТЬСЯ ПЛАТИТИ

Із 28 січня власники супутникових «тарілок» уже не зможуть дивитися програми 24 приватних українських телеканалів безкоштовно. 

До переліку каналів, за які потрібно буде платити, потрапили ті, що є найбільш рейтинговими: 1+1, Інтер, СТБ, ICTV, Новий канал, ТРК Україна, ТЕТ, НТН, а також розважальні, пізнавальні та дитячі канали. Їхні власники вирішили вести свій бізнес так, як у Європі, де глядачі платять за спожитий контент. Крім того, кодування сигналу – важливий крок для боротьби із піратством та провайдерами-шахраями.

Однак ще орієнтовно 40 каналів можна буде дивитися безкоштовно: суспільний UA, Перший, державні канали Рада і Культура, регіональні канали і деякі інформаційні: Прямий, 5 канал, Еспресо ТБ, NewsOne, 112 канал, ZIK. Також залишається можливість дивитися іноземні канали.

Аби мати змогу дивитися улюблені передачі через супутникове ТБ, необхідно купити спеціальний тюнер-декодер (якщо ви не є споживачем офіційного провайдера) або стати клієнтом одного з офіційних супутникових операторів – Viasat чи XtraTV – і сплачувати від 69 грн на місяць залежно від обраного пакета послуг.

Варто зазначити, що такі нововведення стосуються лише тих осіб, які користуються супутниковою «тарілкою». До речі,  у них є кілька варіантів: дивитися через супутник лише незаблоковані канали, приєднатися до  кабельного телебачення або дивитися онлайн-трансляції через мережу інтернет. Альтернативою для сіл, за умови наявності покриття, є цифрове телебачення Т2, підключення якого також не є безкоштовним. Необхідно купити ефірну антену й цифровий приймач Т2 або телевізор з уже вмонтованим приймачем.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!