Буд

"> КОЛЕКТИВ «МІЛЕНІУМ» ЧОРНОМОРСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ БОРЕТЬСЯ ЗА СВОЇ ПРАВА - Лиманські факти Буд

" />
Публікації

КОЛЕКТИВ «МІЛЕНІУМ» ЧОРНОМОРСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ БОРЕТЬСЯ ЗА СВОЇ ПРАВА

КОЛЕКТИВ «МІЛЕНІУМ» ЧОРНОМОРСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ БОРЕТЬСЯ ЗА СВОЇ ПРАВА

До редакції газети «Лиманські Факти» звернулася Ольга Ядгарова  хореограф зразкового колективу естрадного та сучасного танцю "Міленіум" Будинку культури Чорноморської селищної ради. Ольга Володимирівна звернулася з проханням про допомогу. Ми не змогли пройти повз і відразу зустрілися з нею й розібралися в ситуації.

Ось суть проблеми. Творчі колективи регулярно їздять по країні на різноманітні конкурси, фестивалі, концерти, тому вибирають найшвидший і, здавалося б, найдешевший вид транспорту – потяг. Але не все так добре, як здається.

Виявляється, для того щоб зробити групову бронь квитків (щоб колектив не був розкиданий по вагону), потрібно заплатити 200 гривень із дорослого і 50 гривень із дитини, і це крім вартості квитка. З маленькими дітьми звичайно ж їдуть батьки, і всього виходить 500 гривень із сім'ї просто за групову бронь на квиток туди й назад.

«Такі поїздки  дорого нам обходяться: крім витрат на квитки, за пошиття костюмів треба заплатити, проживання та харчування оплатити, конкурсний внесок заплатити, а тут ще ці зайві витрати. Це дуже сумно, батьки та й самі діти втрачають мотивацію до занять танцями. Самі розумієте: якщо в сім'ї двоє дітей, які займаються танцями, то це колосальні витрати тільки на хобі дітей. Тому багато дітей перестають відвідувати заняття, і ми втрачаємо талановиту молодь, яка в майбутньому могла б прославити нашу країну», – розповідає Ольга Володимирівна.

Творчому колективу «Міленіум» уже 19 років. Тут займаються дітки від 3 років, а найстаршим уже за 40. Колектив їздить з концертами по всій Україні, демонструючи свій неймовірний талант, і завжди посідає призові місця. В останній поїздці «Міленіум» посів перше місце і отримав шанс виступати в Польщі. Звичайно ж, більшу частину витрат польська сторона бере на себе, але дорогу по Україні має оплатити колектив, тобто селищна рада.

Батьки й керівник Ольга Ядгарова всіма силами намагаються допомогти танцювальному колективу: купують мати і станки для занять, влаштовують ярмарки на свята, щоб зібрати кошти на необхідні витрати, у разі потреби самі шиють костюми.

Для того щоб вирішити проблему з високою ціною броні на квитки, творчі колективи всієї України створили петицію до Президента України. Ідея петиції з'явилася під час поїздки в Запоріжжя. Ольга Володимирівна познайомилася на концерті ще з одним керівником творчого колективу, і під час розмови виявилося, що проблема високої ціни броні квитків стосується всіх творчих колективів. Керівники вирішили створити петицію з проханням вплинути на зниження вартості броні в групових поїздках.

«Прошу у вас допомоги поширити цю петицію. Я просто впевнена, що багато творчих колективів також зіткнулися з цією проблемою. Ось такі повідомлення ми розсилаємо по своїх творчих контактах, щоб охопити всю Україну й домогтися справедливості. Адже діти – це наше майбутнє, потрібно їх заохочувати й мотивувати, а не відбивати бажання займатися улюбленою справою!» –  вважає Ольга Володимирівна.

Допомогти танцювальному колективу «Міленіум» та всім талановитим дітям країни щодо зменшення тарифів бронювання квиткiв на груповi перевезення можна на офіційному сайті електронних петицій. Потрібно просто зареєструватися та віддати  свій голос.

https://petition.president.gov.ua/petition/57686


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!