Публікації

"КОНЦЕПЦІЯ ПОМІНЯЛАСЯ": МІСТО ЮЖНЕ БУДЕ КЛОПОТАТИ У КАБМІНІ ПРО ОБ’ЄДНАННЯ З СИЧАВКОЮ ТА НОВИМИ БІЛЯРАМИ

"КОНЦЕПЦІЯ ПОМІНЯЛАСЯ": МІСТО ЮЖНЕ БУДЕ КЛОПОТАТИ У КАБМІНІ ПРО ОБ’ЄДНАННЯ З СИЧАВКОЮ ТА НОВИМИ БІЛЯРАМИ

Сьогодні відбулася позачергова сесія Южненської міської ради, на якій обговорювали питання формування Южненської територіальної громади.

Екстреність засідання пов’язана з тим, що вже завтра, 4 лютого, у Кабінеті міністрів України розглядатиметься перспективний план ОТГ, який раніше був доопрацьований в Одеській ОДА. Відповідно до цього документу, до складу Южненської ОТГ включили місто Южне, Новобілярську та Чорноморську селищні ради.

Однак, як виявилося, всі три зазначені суб’єкти виступають проти цього формату об'єднання. Жителі Чорноморського заявили про це на загальних зборах громади, що відбулися минулої п’ятниці. Раніше Чорноморське та Нові Біляри провели процедуру об’єднання у Чорноморську ОТГ.

Водночас, про своє бажання приєднатися до Южненської громади заявили активісти Сичавки, які сьогодні були присутні на сесії у Южному. Задля того, аби приєднання Сичавки до Южного стало можливим, громадська активістка Інна Полякова навіть ініціювала судовий процес, у зв’язку з яким приєднання Сичавки до Визирської ОТГ зупинилося. 

У результаті жвавих дискусій, южненські депутати сьогодні ухвалили рішення про клопотання  перед Одеською облдержадміністрацією та Кабінетом міністрів України, аби вони затвердили Южненську ОТГ у складі Южного, Нових Білярів та Сичавки.

Утім, мер Южного Володимир Новацький зізнався, що не дуже сподівається на те, що позиція міськради буде врахована у Кабміні, адже період добровільного об’єднання скінчився, і, як висловилися присутні депутати, Южне зараз намагається стрибнути в останній вагон.  


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!