Публікації

КОРАБЕЛЬ ПІД НАЗВОЮ «ЛИМАНСЬКИЙ РАЙОН» ЗРОБИВ ФУРОР НА ЯРМАРКУ «СКАРБИ ОДЕЩИНИ»

КОРАБЕЛЬ ПІД НАЗВОЮ «ЛИМАНСЬКИЙ РАЙОН» ЗРОБИВ ФУРОР НА ЯРМАРКУ «СКАРБИ ОДЕЩИНИ»

2 березня Одеська область святкувала свій 87-й день народження. Із цієї нагоди біля обласної адміністрації було влаштовано святковий ярмарок «Скарби Одещини». «Лиманські факти» відвідали ярмарок і провели день на імпровізованому рибальському баркасі, який представляв Лиманський район.

Унікальний дизайн, а також поєднання морської атрибутики з українськими національними елементами викликали великий інтерес серед гостей свята. До прилавка «Лиманського корабля» шикувалися великі черги охочих роздивитися «корабель» та поласувати місцевими смаколиками Лиманщини. Рибними кулінарними шедеврами пригощали дівчата в піратських костюмах, а Солоха радо пропонувала випити чарочку справжньої лиманської самогоночки.

Крім незвичного павільйону-корабля, Лиманський район привертав увагу гостей ярмарку справжньою юшкою «по-лиманськи». Юшку варили у величезному казані на відкритому вогні. Аромат, що розносився навкруги, вабив до себе чи не кожного, хто проходив поблизу. Юшка виявилася надзвичайно смачною – про це можна було впевнено говорити після того, як перший казан страви з'їли за лічені хвилини. Кухарю довелося варити цей шедевр кулінарії ще раз, щоб задовольнити запити всіх охочих скуштувати справжньої лиманської юшки.

Якщо одесити та мешканці інших районів області йшли від «лиманського корабля» задоволені, то в самих представників лиманщини було присутнє почуття гордості: «Ми з чоловіком спеціально приїхали на ярмарок, аби подивитися, як представлять наш рідний район. Обійшли майже всі павільйони  і переконалися, що найкрутіший - Лиманський. Ми з Доброслава, і зараз нас розпирає гордість, що павільйон нашого району один із найпривабливіших. Музика, стиль, частування, привітність і чарівність організаторів – усе на вищому рівні. І пиво відмінне», – поділилася емоціями сімейна пара з Доброслава Анна та Ігор Чернецькі.

Відзначив вдалу презентацію району і його голова Василь Приймак: «Сьогоднішня презентація життя в Лиманському районі - це дійсно наочний приклад того, як ми живемо. Для організації всього цього ми запрошували до співпраці всіх охочих. Люди відгукнулися. Ми представляємо тут продукцію, яку вважаємо своєю, продукцію Лиманського району. Подивіться, як багато всього у нас виробляється», - підсумував голова Лиманського району, а також запросив усіх охочих на день народження району, святкування  якого відбудеться в березні.

Наостанок «Лиманські факти» поцікавилися в організаторів, скільки часу пішло на створення такої прекрасної інсталяції району і хто є авторами роботи. «Це спільні зусилля райдержадміністрації, Будинку культури селища Чорноморське і районного Будинку культури. На підготовку презентації Лиманського району пішло близько двох тижнів. А на оформлення і складання цього прекрасного «корабля» витратили кілька днів і ночей. Люди самі приносили декор: хто – рибальські сітки, хто – ринду. Несли в кого що було, щоб наш корабель показав, як ми живемо в Лиманському районі. Судячи з кількості людей біля нашого прилавка, нам усе вдалося», – розповіла про закадрову роботу художній керівник Чорноморського Будинку культури Ольга Страхова.

І дійсно, найкращою оцінкою виконаної роботи сміливо можна вважати безупинний потік гостей біля «корабля», їхні  щирі посмішки та гарний настрій.


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!