Публікації

КРАЩІ В РАЙОНІ: КРИЖАНІВКА ТА ЧОРНОМОРСЬКЕ - ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ З БЛАГОУСТРОЮ

КРАЩІ В  РАЙОНІ: КРИЖАНІВКА ТА ЧОРНОМОРСЬКЕ - ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ З БЛАГОУСТРОЮ

У Лиманському районі визначилися з найбільш облаштованими населеними пунктами. Серед сільських рад кращою визнана Крижанівка, серед селищних – Чорноморське. 

У Крижанівці масштаби перетворень за останній період дійсно вражають. Тут реконструювали будівлю сільської ради, де почав роботу Центр надання адміністративних послуг, у якому можна отримати 77 видів послуг. Сама будівля навіть стала номінантом у Міжнародному будівельному конкурсі «Модернізація року - Європейська нагорода».

Крім того,  на території Крижанівки й Лісків відремонтували майже 5000 погонних метрів доріг, установили 1126 LED-світильників і 65 опор, замінили понад 12 тис. погонних метрів кабелю. Нещодавно сільрада встановила освітлення на ділянці траси Одеса-Южне.

На морському узбережжі створили першу соціальну зону відпочинку і причал "Фрегат", де відкрили дитячий майданчик із басейном та атракціонами, влаштували місце для демонстрації фільмів і зону для занять спортом. Цього року відкрили спортивну секцію з вітрильного спорту, закінчили роботи з берегоукріплення та створили унікальний пляж довжиною 800 метрів.

Серед селищних рад першість здобуло селище Чорноморське. Багато уваги тут приділили приведенню до ладу доріг та облаштуванню території. На поточний ремонт доріг у Чорноморському витратили майже 200 тис.грн, а в селі Гвардійське - понад 750 тис.грн. На шляхах затвердили схему організації руху, визначили пішохідні зони та місця для паркування автотранспорту, установили три зупинки, освітили трасу. Також тепер є архітектурне декоративне освітлення й  ілюмінація центральної дороги, зони відпочинку та Чорноморського будинку культури.

Відновили приміщення другого поверху Чорноморського будинку культури. Уперше за 20 років капітальний ремонт торкнувся сільського клубу у Гвардійському. У населених  пунктах продовжують установлювати нові лавки для відпочинку та сміттєві урни.

До того ж сільрада контролює проведення берегоукріплювальних робіт на ділянці морського узбережжя довжиною 248 метрів, які тривають  із 2012 року.

Тож побажаємо нашим фіналістам удачі на обласному етапі конкурсу!


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!