Публікації

КРИЖАНІВСЬКА СІЛЬРАДА ЗАКЛИКАЛА СТВОРИТИ СТРАТЕГІЮ РОЗВИТКУ ФОНТАНСЬКОЇ ОТГ

КРИЖАНІВСЬКА СІЛЬРАДА ЗАКЛИКАЛА СТВОРИТИ СТРАТЕГІЮ РОЗВИТКУ ФОНТАНСЬКОЇ ОТГ

Сьогодні Кабінет міністрів України затвердив проєкт перспективного плану Одеської області й жителі Лиманського району нарешті дізналися, які сім об’єднаних територіальних громад (ОТГ) незабаром будуть утворені.

З ініціативою розробити стратегію розвитку Фонтанської ОТГ вже зараз звернулася голова Крижанівської сільської ради Наталія Крупиця. Листи з відповідним зверненням сьогодні відправили представникам Фонтанської, Олександрівської та Новодофінівської сільрад з пропозицією об'єднатися і разом розробити план дій на найближчі декілька років.

«Ми об’єднуємося в єдину територіальну громаду! Я щиро сподіваюся, що ми станемо родиною, в якій не буде старших і молодших братів, в якій відносини між селами будуватимуться на принципах партнерства, взаємоповаги й справедливості. Наше спільне завдання – побудувати процвітаючу громаду, в якій рішення влади будуть продиктовані турботою про людей», – заявила чиновниця.

За словами Крупиці, стратегія має передбачати наявність економічно обґрунтованого плану дій, який мають створити спеціалісти на основі аналізу економічного потенціалу, питань екологічного стану довкілля, безпеки та соціальних проблем кожного села. При цьому мають бути враховані інтереси, потреби та потенціал усіх сіл, що входять до ОТГ.

«Цей план ми обговоримо з жителями, щоб кожна людина розуміла, куди ми рухаємося, які наші цілі та завдання. Це буде наша перша спільна робота, яка, я сподіваюся, зможе згуртувати всі сільради заради загального процвітання. Об'єднання дає нам новий імпульс для розвитку, і ми не повинні втратити цей шанс. Фонтанська ОТГ має стати однією з кращих громад України, і зробити це – в наших силах!» – зазначила очільниця Крижанівки.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!