Публікації

ЛИМАНСЬКИЙ ВІДДІЛ ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ ВИВЧАЄ СИГНАЛ ПРО ПЛАТНІ АНАЛІЗИ В ОЛЕКСАНДРІВЦІ

ЛИМАНСЬКИЙ ВІДДІЛ ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ  ВИВЧАЄ СИГНАЛ ПРО   ПЛАТНІ АНАЛІЗИ В ОЛЕКСАНДРІВЦІ

Активіст Руслан Демчук оприлюднив інформацію про те, що Олександрівській амбулаторії медичний персонал «вимагає гроші за загальний аналіз крові». Обурення людей викликало те, що раніше влада обіцяла, що аналізи будуть безоплатними, і для цього мешканців підписали контракти з сімейними лікарями.

«В амбулаторії сьогодні "аншлаг" через епідемію кору, батьки приводили дітей для відбору аналізів і щеплення (ревакцинації) і багато хто підтверджує, що за "аналізи" вимагають/беруть гроші!!!» - написав Демчук у Facebook.  

Дати роз’яснення з приводу цієї ситуації ми попросили головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Лиманського району Еліну Концеву.

«Дійсно, ми отримали такий сигнал, вже почалося розслідування за цим фактом. Наразі ми отримали перші пояснення лікарів, які стверджують, що гроші не збирали», - повідомила Еліна Концева.

Крім того, головний лікар ще раз наголосила на тому, что гарантований пакет послуг є безкоштовним.  

До гарантованого пакету входять:

- гематологічні дослідження (загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою, біохімічні та імунохімічні дослідження сироватки крові, глюкоза крові, загальний холестерин);

- загальний аналіз сечі;

- інструментальні методи дослідження (електрокардіограма в стані спокою);

- мікроскопія мокротиння;

- швидкі тести на вагітність, ВІЛ, вірусний гепатит, сифіліс.

Вакцинація дітей і дорослих згідно календаря щеплень теж проводиться безкоштовно. Держава закуповує вакцини проти туберкульозу, поліомієліту, дифтерії, коклюшу, правця, кору, гепатиту В, гемофільної інфекції, краснухи, епідемічного паротиту.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!