Публікації

МАСШТАБНІ ЗСУВИ ГРУНТУ ПІД ЮЖНИМ

В суботу, 7 липня, приблизно в 10 кілометрах від міста Южний стався зсув, в результаті якого тільки дивом ніхто не постраждав. Туристи, які відпочивали на березі, опинилися в пастці: вранці вони приїхали до моря на машині, а коли спробували повернутися, на їх шляху виявилася прірва. Дорога провалилася на півтора метри і утворився провал, який зробив шлях назад неможливим. На щастя, на березі були ще люди, і вони допомогли витягнути машину.

Зсув спровокував і інше явище - морське дно піднялося, і там, де була триметрова глибина, з'явилася смуга суші завдовжки 150 метрів. "Ті люди, які потрапили сюди вранці, описували страшне видовище. Тонни живого бичка, крабики, які зариваються в пісок, а вода з озера між пляжем і валом активно рухалася в море", - повідомила журналіст Ольга Годовенко

А вже 10 липня буквально в кілометрі від місця події стався новий зсув. "По масштабу новий зсув значно менший за попередній : всього 100 метрів в довжину і 10 метрів завширшки, тоді як суботній був протяжністю близько кілометра і шириною 150 метрів, - повідомили в прес-службі ГУ ГСЧС Одеської області.

Сичавська сільрада встановила у районі зсуву таблички і знаки обмеження руху.  Небезпечну зону обгородили стрічкою. А районна влада планує зібрати комісію з питань техногенно-екологічної безпеки, яка обговорить наслідки зсувів і варіанти зміцнення схилів.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!