Публікації

МИ СЛАВНО ПОТРУДИЛИСЯ І ДОБРЕ ВІДПОЧИЛИ

МИ СЛАВНО ПОТРУДИЛИСЯ І ДОБРЕ ВІДПОЧИЛИ

Останні тижні вересня видалися багатими на свята, які відзначали в різних куточках Лиманського району. 

Як «Фонтанка спортивна» дорослих людей у дітей перетворювала 

15 вересня ранок у Фонтанці почався з того, що у дворі школи під звуки фанфар винесли символічний олімпійський вогонь.  Це і стало відкриттям 7-х щорічних змагань «Фонтанка спортивна».

А вже за годину серйозні дорослі люди ніби повернулися в дитинство. Разом із дітьми батьки боролися за перемогу в естафеті «Мама, тато, я - спортивна сім'я». 

«Кеди» і «Шнурки»  - так називалися команди, відкрили гру конкурсом «пронеси яйце в ложці». Втрачаючи «яйця» і спотикаючись на віражах, батьки тягнули нащадків за руку, намагаючись якомога швидше дістатися до фінішу. Захоплені азартом, у деяких моментах суперники звинувачували один одного в нечесності, перераховували учасників, стежили, щоб усі гравці пробігли дистанцію. Усі ці «підозри» супроводжувалися сміхом і жартами.

Конкурсів було багато, як і кумедних моментів. Шайби і м'ячі не слухалися, розліталися в різні боки, вистрибували з рук у найбільш  невідповідний момент. Але все це тільки викликало радісний сміх і підігрівало емоції. Підтримку уболівальників було чути далеко за межами майданчика, де проходила естафета.

«Ми з донькою Машею провели чудово час. Азарт є, але задоволення ми отримали більше. Зазвичай усі завдання по школі дочка виконує з мамою, а тут така можливість видалася й  мені, як батькові проявитися», - розповів нам про свої враження учасник свята Олег.

«Ми перемогли! Це тому, що ми з мамою граємо, а тато вболіває за нас. Класне й веселе у нас свято. Тут так весело!» - ляскаючи в долоні і стрибаючи від захоплення, поділився хлопчик Миша.

У таких веселих змаганнях завжди перемагає спорт, дружба та сімейна любов.

Від 7 до 70! У ювілейному марафоні на «Кубок Красносілки» вік не має значення 

16 вересня в селі Красносілка пройшов ювілейний 10-ий марафон на «Кубок Красносілки». За ці роки марафон перетворився на один із найпопулярніших в Одеській області. Цього року в марафоні зареєструвалося близько двохсот осіб. Причому участь брали і спортсмени – учасники чемпіонатів України, і звичайні люди з ближніх сіл.

Наймолодшим учасникам було по 7 років, найстаршому – майже 70. .

Діти змагалися на дистанціях 500 і 1000 метрів. Дорослі бігли 6 та 11 км.

«Мені не вдалося перемогли в марафоні, але головне, що я переміг себе – свого часу змусив себе піднятися й бігти. Боявся, що зійду з дистанції, не вистачить дихання, але я добіг. Хай не першим, але добіг. Це моя  перемога», - розповів учасник забігу Олег.

Під час урочистого відкриття було присвоєно персональний номер дев'ятиразовому переможцю марафону «Кубок Красносілки» Сергію Данченко.

«Моїм особистим рекордом може стати те, якщо я вийду на дистанції 11км за 50 хвилин», - прокоментував свою участь Олександр.

Головною метою марафону є популяризація та подальший розвиток легкоатлетичних видів спорту на території Красносільської ОТГ, а також пошук талановитої молоді.

У кольорах моря: Визирка відсвяткувала День села

14 вересня село Визирка відзначило  День села. Одним із значущих моментів святкування стало відкриття пожежного депо. Тепер до Визирської частини вогнеборців входить 14 осіб. Команду повністю забезпечено необхідним обладнанням для локалізації пожеж.

«Коли йдеться про порятунок людей, важливу роль відіграє кожна секунда. Створення такого пожежного підрозділу допоможе прискорити прибуття рятувальників на місце виклику. Пожежна команда обслуговуватиме Визирську, Першотравневу, Сичавську та Любопільську сільські ради. У найближчих планах – створення підрозділу в північній частині району», — зазначив голова Лиманської районної державної адміністрації Василь Приймак.

А тим часом День народження села святкували в морському стилі. Місцеві жителі заздалегідь готували собі костюми – самі вигадували й шили власноруч. І в результаті конкурс на кращий костюм «Фантазії моря» не залишив нікого байдужим.  Яскраві костюми на морську тематику переливалися всіма відтінками синього.
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!