Публікації

МІСЦЕВИЙ ПЕРЕВІЗНИК ПІШОВ НАЗУСТРІЧ ЖИТЕЛЯМ ОЛЕКСАНДРІВКИ

МІСЦЕВИЙ ПЕРЕВІЗНИК ПІШОВ НАЗУСТРІЧ ЖИТЕЛЯМ ОЛЕКСАНДРІВКИ

Все частіше в різних куточках району жителі обєднуються для того, щоб вирішити проблеми своїх сіл та селищ. Влітку ми писали, про те, як жителі Олександрівки об'єдналися для порятунку ставка - свого улюбленого місця відпочинку. Зараз жителі поставили перед собою нове завдання - вирішити питання з транспортним сполученням.

Наприкінці грудня 2018 року активісти Олександрівки і Світлого звернулися до місцевого пасажироперевізника "Севертранс" з колективним зверненням. Просили переглянути частоту автобусів в години пік, випустити на маршрут автобуси з великою кількістю місць, зменшити вартість проїзду всередині сіл, перенести останній рейс з міста на 9 годину вечора.

22 січня відбулася зустріч активістів і представників Олександрівської сільради з керівництвом компанії перевізника.

«Розмова була дуже конструктивною, ми обговорили кожне питання колективного звернення, за всіма пунктами дійшли згоди, керівники «Севертранс» відкриті до діалогу і вислухали нашу позицію і аргументи» - розповідає місцевий активіст Руслан Демчук.

На зустрічі домовилися, що з 28 січня в пілотному режимі маршрут 39 i 13 буде ходити частіше в ранкові години - кожні 10 хвилин. Останній рейс з ул. Марсельської в Олександрівку перенесли на 21:00. А в літній період остання маршрутка можливо буде о 22:00. Останній рейс від школи відправлятиметься пізніше - о 20:30. Зараз керівництво "Північтранс" опрацьовує і розробляє новий графік під цей "пілотний" проект. Крім цього обговорили питання безкоштовного проїзду пільгового категорії пасажирів. Вартість проїзду між селами в робочі дні буде знижено.

Крім цього, керівництвом "Севертранс" готується проект зміни 13-го маршруту  з кінцевою зупинкою ТРЦ Рів'єра. Представники Олександрівської сільради вже готують відповідні звернення до керівництва Одеської ОДА та Лиманської РДА, розповіли активісти.

«Піднімалося дуже багато питань і проблем. Були й нарікання в бік Олександрівської сільради з приводу стану доріг, особливо в зимовий період під час ожеледиці.

Начальник колони маршрутів 13 і 39 Олег Ванжула, просив громадськість моніторити і повідомляти йому особисто про  недоліки з метою їх подальшого усунення та поліпшення умов перевезень», - розповіли активісти.


Фото: Руслан Демчук 


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!