Публікації

МОЛОДИХ ЛІКАРІВ КЛИЧУТЬ У СЕЛО

МОЛОДИХ ЛІКАРІВ КЛИЧУТЬ У СЕЛО

У районах Одеської області існує серйозна проблема залучення молодих фахівців до роботи в сільських амбулаторіях і районних лікарнях. Не є винятком і Лиманський район. Щоб вирішити цю проблему, головні лікарі районних лікарень розробили паспорт соціальних пільг і пропонують молодим фахівцям різноманітні заохочення.  

Лиманський центр первинної медико-санітарної допомоги пропонує молодим лікарям грошову компенсацію для оплати комунальних послуг, розмір якої узгоджується із сільською радою, а також оклад у розмірі 8 тис. грн, що дорівнює оплаті лікарів вищої категорії, та 30 % за посаду дільничного лікаря. До того ж пропонують надбавки, які зазвичай отримують за вислугу років.

Лиманська центральна районна лікарня пропонує грошову компенсацію на оплату комунальних послуг, матеріальну допомогу в розмірі однієї стипендії й надбавку 50 % до посадового окладу.

Але є в Одеській області райони, де пропонують більш привабливі умови.

Наприклад, у м. Роздільна молодим фахівцям обіцяють службову квартиру, оплату комунальних послуг за рахунок районного бюджету, одноразову грошову допомогу в розмірі 30 тис. грн  і плюс 3 тис. грн до заробітної плати. Є службова машина.

А в Арцизькій районній лікарні молодим лікарям пропонують 40 тис. грн одноразової допомоги, надбавку 50 % до окладу, півтори  тис. грн на оплату комунальних послуг та одну тис. грн на оренду житла.

Хочеться сподіватися, що практика залучення фахівців-медиків у районні та сільські лікарні спрацює, і жителі сіл дійсно отримають кваліфіковану медичну допомогу.

У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!