Публікації

НА ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАННЯХ ОБГОВОРИЛИ ТРИ ВАРІАНТИ БУДІВНИЦТВА ДОРОГИ В ОБ'ЇЗД СЕЛИЩА КОТОВСЬКОГО

НА ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАННЯХ ОБГОВОРИЛИ ТРИ ВАРІАНТИ БУДІВНИЦТВА ДОРОГИ В ОБ'ЇЗД СЕЛИЩА КОТОВСЬКОГО

Представники Служби автомобільних доріг в Одеській області провели громадські слухання з питання будівництва дороги, яка об'єднає Миколаївську трасу та Об'їзну дорогу в обхід селища Котовського. З огляду на важливість будівництва дороги, усі варіанти обговорили та розглянули разом із громадськістю, органами місцевого самоврядування, Одеською облдержадміністрацією та державною екологічною інспекцією.

Про будівництво дороги через колишній Лиманський район в обхід селища Котовського заговорили ще у серпні 2020 року. Така необхідність пов'язана з тим, що  параметри нинішньої автомобільної дороги не відповідають інтенсивності руху автотранспорту, який виник за останні роки.

Крім того, давно виникла потреба повністю вивести транзитний великовантажний транспорт за межі Одеси. На думку фахівців, це значно поліпшить безпеку дорожнього руху та екологічну ситуацію в місті. Така дорога змогла б, нарешті, розвантажити селище Котовського від фур, що в’їжджають до одеського порту з боку Миколаєва та які створюють великі затори й нерідко провокують ДТП.

На громадських слуханнях розглянули три варіанти облаштування об'їзної дороги.

Перший варіант – найдовший  — передбачає, що новий маршрут почнеться в районі села Світле, пройде повз Красносілку і «зайде» в місто з боку Куяльницького лиману.

Два інших варіанти стартують у районі Красносілки. Один хочуть «завести» в місто з боку села Корсунці, а інший провести повз Північне кладовище вздовж залізничних колій біля станції «Одеса- Сортувальна». Обидві ці дороги хочуть приєднати до Об'їзної дороги в районі полів зрошення.

Зазначимо, що нову дорогу планують будувати в чотири смуги протяжністю близько 8-9 км коштом державного бюджету.


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!