Публікації

НАДСУЧАСНИЙ КРИЖАНІВСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ПРЕЗЕНТУВАВ СВОЮ РОБОТУ ГУБЕРНАТОРОВІ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАДСУЧАСНИЙ КРИЖАНІВСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ПРЕЗЕНТУВАВ СВОЮ РОБОТУ ГУБЕРНАТОРОВІ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Крижанівці відбулася презентація надсучасного Центру надання адміністративних послуг, який визнано одним із найкращих не тільки в Одеській області, а у всій Україні. З роботою Центру приїхав ознайомитися голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов, який відразу  зазначив, що «тут усе створено для людей». 

Нова будівля Крижанівської сільради, на першому поверсі якої розмістився надсучасний Центр надання адміністративних послуг, дійсно вражає. Коли знаходишся у цьому Центрі, навіть не віриться, що все це створено в селі: сучасне обладнання, по-європейськи привітний і професійний  персонал, просторі приміщення, дитячий куточок – усе для комфорту відвідувачів. Вражає і обсяг послуг (понад 70 видів), які надає ЦНАП. Тепер крижанівцям не треба їздити в райцентр по  кожну довідку.

«Наш ЦНАП надає понад 70 видів адміністративних послуг. Тут функціонує три станції паспортизації: видаються прості паспорти й біометричні. Центр реєструє і знімає з реєстрації місце проживання, реєструє майнові права юридичних і фізичних осіб-підприємців, видає виписки із земельного кадастру, надає адреси об'єктам нерухомості, реєструє транспортні засоби,  акти громадянського стану та багато іншого. Центр працює за принципом прозорого офісу», –  розповіла Наталія Крупиця.

Голова сільради зазначила, що будівництво Центру надання адміністративних послуг  та реалізація багатьох інших проектів стало можливим завдяки реформі децентралізації:

«У місцевий бюджет стало надходити більше фінансування. Тому ми нарешті змогли реалізувати проекти, про які раніше навіть не мріяли: берегоукріплення, освітлення, будівництво каналізації та облагородження берегової лінії».

Процес берегоукріплення в Крижанівці заслуговує окремої уваги. Крижанівка – єдине село в Україні, яке наважилося втілити в життя такий масштабний проект за рахунок сільського бюджету. Ще декілька років тому жителі вулиці, яка знаходиться на схилі, боялися спати у своїх будинках – зсув розколов вулицю навпіл. А зараз на місці зсувонебезпечного схилу утворено кілометр пляжу.

Останніми роками жителі Крижанівки зробили величезний прорив у розвитку та благоустрою свого села  – це і освітлення, і модернізація каналізації, та ще багато соціальних проектів. А в планах – ще більше.

Голова сільради Наталія Крупиця повідомила, що вони вже планують новий масштабний проект – будівництво дитячого садка. Голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов зі свого боку пообіцяв фінансову підтримку для цього проекту й висловив свої враження про роботу ЦНАПу.


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!