Публікації

НЕВГАМОВНІ АКТИВІСТИ З ОЛЕКСАНДРІВКИ ОЗЕЛЕНЮЮТЬ СВОЄ СЕЛО

НЕВГАМОВНІ АКТИВІСТИ З ОЛЕКСАНДРІВКИ ОЗЕЛЕНЮЮТЬ СВОЄ СЕЛО

Поки в районі бушують пристрасті навколо майбутніх ОТГ, олександрівські активісти зайнялися благоустроєм села. У суботу вони провели акцію «Зроби своє село квітучим», в ході якої садили кущі та дерева біля школи, в центрі й на околиці села.

В цілому висадили 7 червоних дубків, 2 маленькі сосонки, 20 кленів, близько 150 кущів троянд, 9 дерев гібіскусу і ще з десяток інших квітучих кущів.

«Деякі жителі поділилися своїми пророщеними жолудями, привезли з лісу маленькі саджанці, особисто я теж накопав під дорослими деревами «малюків». Також ми збирали насіння різних дерев під час родинних прогулянок в  одеських парках, переважно – у парку імені Т.Г. Шевченко. Загалом, якщо є бажання, то з'являються можливості», – пояснює свою позицію активіст Сергій Сапелко.

«Зберіть спочатку кілька людей і покажіть приклад, а інші вже підхоплять. Так і у нас було:  хлопці кілька років тому почали, а ми підхопили, і це супер! У нас зараз дуже багато проєктів, до яких приєднуються нові люди», – розкриває секрет їхньої дружної команди Ірина Манушина.

Місцева активістка Тетяна Ларіна закликала керівництво села допомогти людям, які проявили таку ініціативу, та наголосила, що усім іншим мешканцям села також треба дбайливо ставитися до озеленених територій:  «Вельмишановні наші керівники й чиновники, люди своїм силами облагороджують село, в міру своїх можливостей. На даному етапі від вас необхідний догляд за трояндами, точніше полив і окопування, підрізування я візьму на себе. Так само звертаюся до всіх жителів села, особливо до підлітків: цінуйте те, що маєте, не ламайте! Якщо бачите собак – виганяйте. Результат не змусить себе чекати, і вже влітку будемо насолоджуватися красою».


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!