Публікації

НІ СТИХІЙНИМ ЗВАЛИЩАМ! КРИЖАНІВКА ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД КОМЕРЦІНИХ КОМПАНІЙ З ВИВОЗУ СМІТТЯ

НІ СТИХІЙНИМ ЗВАЛИЩАМ! КРИЖАНІВКА ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД КОМЕРЦІНИХ КОМПАНІЙ З ВИВОЗУ СМІТТЯ

Щоб назавжди покінчити зі стихійними звалищами, Крижанівська сільрада вирішила відмовитися від послуг комерційних підприємств з вивозу сміття. У селі придбають свою машину, яка вивозитиме сміття від кожного двору. Цим буде займатися місцеве комунальне підприємство.

Такі зміни пов’язані з тим, що комерційні компанії часто піднімали тарифи, бо їм невигідно було вивозити сміття від кожного двору.

Нові правила в Крижанівці запрацюють з 1 травня цього року. Жителі будуть сплачувати по 25 гривень на місяць за кожного мешканця будинку. Ті будинки, у яких мешкає більше людей, ніж зареєстровано, повинні будуть оплачувати в розрахунку з кожного мешканця. Сміття буде вивозитися щочетверга з восьмої ранку.

Комерційні об'єкти нерухомості та господарі будинків, які приймають велику кількість відпочивальників,  оплачуватимуть  вивіз сміття з індивідуального контейнера.

«Ми вже уклали договір зі сміттєзвалищем, на роботу взяли інспектора, яка буде не тільки укладати договори, а й створювати реєстр. Щочетверга інспектор буде їздити разом з машиною і забирати сміття в тих, хто оплатив за послугу. А з тими, хто викидає сміття просто на вулицю, будемо працювати за системою штрафів. Розумію, що початок буде важким, але першопрохідникам завжди важко. Ми не можемо дозволити, щоб Крижанівка перетворювалася на звалище відходів», – розповіла голова Крижанівської сільради Наталія Крупицая.

Крім того, голова сільради повідомила, що малозабезпеченим громадянам буде надана допомога щодо оплати за вивіз сміття.


У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!