Публікації

НІЧИЙНУ ДОРОГУ БІЛЯ ТРЦ “РІВ’ЄРА” ВІЗЬМЕ НА БАЛАНС ОБЛАСНА СЛУЖБА ДОРІГ

НІЧИЙНУ ДОРОГУ БІЛЯ ТРЦ “РІВ’ЄРА” ВІЗЬМЕ НА БАЛАНС ОБЛАСНА СЛУЖБА ДОРІГ

Роками дорога, що веде від ТРЦ «Рів'єра» по вул. Заболтного до вул. Сахарова, не була на балансі жодного органу влади й не підлягала ремонту та благоустрою. Крижанівська сільрада декілька років поспіль зверталася до різних інстанцій, але безрезультатно. І тільки зараз ситуацію вдалося зрушити з мертвої точки.  

 21 липня представники Крижанівської сільради разом з головою Лиманської РДА Василем Приймаком провели робочу зустріч з керівництвом Служби місцевих автомобільних дорог в Одеській області з питання нічийної дороги по вул. Заболотного від вул. Сахарова до ТРЦ «Рів'єра».

Проблема  цієї ділянки дороги полягає в тому, що свого часу її побудували на замовлення ТРЦ «Рів'єра». Однак станом на сьогодні дорога стала по суті районною дорогою місцевого значення, що з'єднує Лиманський район із Суворовським районом міста Одеси. Дорога не знаходиться на балансі жодної із сільських рад, тому ремонтні роботи не можуть фінансуватися із сільських бюджетів.

«У зв'язку з тим, що ця дорога фактично набула значення міжрайонної дороги, для експлуатації якої потрібні колосальні кошти, не підйомні для бюджету села, ми звернулися з проханням прийняти цю дорогу на баланс Служби автомобільних доріг в Одеській області для подальшого ремонту. І в цьому питанні ми досягли домовленості та погодили порядок дій. Особливу подяку хочеться висловити голові Лиманської держадміністрації Приймаку Василю Михайловичу за участь у вирішенні проблем нашої громади», – наголосила очільниця Крижанівки Наталія Крупиця.

«На сьогодні терміни, у які відремонтують дорогу, назвати складно, усе буде залежати від стану та взагалі наявності документації на дорогу. Для нас зараз важливо те, що Служба автомобільних доріг погодилася взяти цю дорогу на свій баланс, і подальше фінансування дороги буде здійснюватися коштом обласного та державного бюджету. Головне, що процес запущено», – пояснюють у сільраді.


Галерея
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!