Публікації

ОЛЕКСАНДРІВКА УХВАЛИЛА РІШЕННЯ ПРО ОБ'ЄДНАННЯ У ФОРМАТІ "ФОНТАНКА - КРИЖАНІВКА - ОЛЕКСАНДРІВКА"

ОЛЕКСАНДРІВКА УХВАЛИЛА РІШЕННЯ ПРО ОБ'ЄДНАННЯ У ФОРМАТІ "ФОНТАНКА - КРИЖАНІВКА - ОЛЕКСАНДРІВКА"

Сьогодні на черговій сесії Олександрівська сільська рада ухвалила рішення щодо об'єднання у ОТГ з Фонтанкою та Крижанівкою. З 19 присутніх депутатів 16 проголосували "за" , 3 депутати утрималися.

На сесії були присутні представники Крижанівскої й Фонтанської сільрад, а також Красносільської ОТГ.

«Ось у нас дистанція завдовжки у 100 метрів, 95 метрів дистанції ми вже пройшли у форматі "Фонтанка-Олександрівка-Крижанівка". Вже всюди документи подали, а тут голова Фонтанки влаштовує демарш, запрошує Дофінівку, а нас - за борт. Пропозицію Новій Дофінівці робили ще у 2015 році, вони відмовилися, чотири роки від них не було ні слуху, ні духу. Що рухає Мішиною, можна тільки здогадуватися. Її тут не було, як і представника Дофінівки. Був представник Крупиці, приїжджав Майдебура. Красносілка у нас теж з'явилася раптово, агітують тепер з ними об'єднуватися. Мені просто було цікаво почути Мішину, її логічну відповідь, чому так.
На мою думку, у Фонтанці керуються виключно виборами на голову ОТГ, тому що в Олександрівці десь 4 тисячі жителів, а в Дофінівці - 1 тисяча з чимось, ось вони і вирішили потягнути там.
Крупиця себе зарекомендувала як дуже порядна і розумна людина, по Крижанівці видно, як там все зроблено.
Однозначно, вирішувати потрібно якомога швидше, а то можна догратися, що не буде ні сіл, ні сільради, ні бюджету, а буде Суворовський район і все », - висловився член Олександрівського виконкому Роман Терещенко.

https://youtu.be/muxlTSYA7JU
У вас є, що нам розповісти?
Поділіться з нами, заповнивши форму!